Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 01:45 |
---|
Oradea | 02:30 |
---|
Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla | 03:45 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean | 04:00 |
---|
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Broșteni Suceava Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 04:15 |
---|
Rodna Anieș Măieru Cormaia Sângeorz-Băi Ilva Mică Feldru Nepos Rebrișoara Năsăud Salva Gara Mititei Mocod Piatra Chiuza Săsarm Beclean Dej Gherla |
Oradea | 04:30 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean | 04:35 |
---|
Cluj Napoca | 06:15 |
---|
Tabita Tour Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu | 07:25 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 07:45 |
---|
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida | 08:15 |
---|
Oradea | 08:30 |
---|
Tian Tour Miercurea-Ciuc Vlăhița Odorheiu Secuiesc Sovata Târgu-Mureș Turda | 08:50 |
---|
Cluj Napoca | 09:45 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 10:00 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 10:15 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Borca Fălticeni Cumpărătura Mădei Broșteni Suceava Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Chiril Gura Humorului Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Rodna Anieș Măieru Cormaia Sângeorz-Băi Ilva Mică Feldru Nepos Rebrișoara Năsăud Salva Gara Mititei Mocod Piatra Chiuza Săsarm Beclean Dej Gherla |
Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Poiana Stampei Piatra Fântânele Prundu Bârgaului Bistrița Dej | 10:40 |
---|
Standard Transport Systems Brașov Sighișoara Aeroport Târgu Mureș | 11:15 |
---|
Tabita Tour Cluj Napoca | 11:25 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 11:45 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean | 12:00 |
---|
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Ilișești Holda Păltinoasa Crucea Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
București Otopeni Aeroport Ploiești Sinaia Brașov Sighișoara Târgu-Mureș Cluj Napoca | 12:10 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 12:15 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean | 12:30 |
---|
Fălticeni Borca Mădei Cumpărătura Broșteni Suceava Holda Ilișești Crucea Păltinoasa Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Baile 1 Mai Băile Felix Oradea Ciucea Cluj Napoca | 13:15 |
---|
Tabita Tour Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu | 13:45 |
---|
Rădăuți Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fântânele Bistrița | 14:15 |
---|
Cluj Napoca | 15:00 |
---|
Cluj Napoca |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 15:15 |
---|
Tabita Tour Cluj Napoca | 15:25 |
---|
Iași Târgu Frumos Pașcani Cristești Fălticeni Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Colibița Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla | 15:30 |
---|
Piatra Neamț Roman |
Piatra Neamț Bicaz Poiana Largului Borca Broșteni |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 15:45 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 16:00 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Borca Fălticeni Mădei Cumpărătura Suceava Broșteni Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Gura Humorului Chiril Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Oradea | 16:05 |
---|
Darabani Săveni Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej | 16:30 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Borca Fălticeni Mădei Cumpărătura Suceava Broșteni Holda Ilișești Crucea Păltinoasa Gura Humorului Chiril Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida | 16:40 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 17:15 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 17:45 |
---|
Tabita Tour Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu | 18:15 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda |
Rodna Anieș Măieru Cormaia Sângeorz-Băi Ilva Mică Feldru Nepos Rebrișoara Năsăud Salva Gara Mititei Mocod Piatra Chiuza Săsarm Beclean Dej Gherla | 18:45 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean | 19:00 |
---|
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Chiril Gura Humorului Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 19:45 |
---|
Tabita Tour Cluj Napoca | 19:55 |
---|
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) Szolnok Püspökladány | 20:00 |
---|
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Constanța Hârșova Brăila Galați Tecuci Mărășești | 20:30 |
---|
Vaslui Bârlad Podu Turcului Roman Bacău Adjud Onești Târgu Ocna Moinești Comănești Miercurea-Ciuc Odorheiu Secuiesc Praid Sovata Sovata Băi Târgu-Mureș Turda |
Darabani Dorohoi Botoșani Hârlău Târgu Frumos Roman Piatra Neamț Bicaz Gheorgheni Praid Sovata Sovata Băi Târgu-Mureș Turda |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 20:45 |
---|
Standard Transport Systems Brașov Sighișoara Aeroport Târgu Mureș |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 21:15 |
---|
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean | 21:45 |
---|
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda | 23:45 |