Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Lumina Comana Mamaia Limanu Amzacea Poiana 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Movilița Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 00:00 |
---|
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Premier Tour Constanța |
STB București | 00:06 |
---|
STB București | 00:09 |
---|
Chișinău | 00:15 |
---|
Cernat Vulcan Stupini Toplița Turia Râşnov Sânzieni Odorheiu Secuiesc Cristian Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Miercurea-Ciuc Codlea Zăbala Covasna Ghimbav Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 00:20 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 00:30 |
---|
Săcele Albești Moșneni Corbu Dulcești Cotu Văii Negru Vodă Pecineaga Năvodari Chirnogeni Lumina Vama Veche Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Sir Trans Constanța |
Constanța Moșneni Săcele Corbu Medgidia Dulcești Cernavodă Pecineaga Năvodari Vama Veche Fetești Lumina Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 00:36 |
---|
STB București | 00:39 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 00:45 |
---|
Cernat Vulcan Râşnov Turia Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Sânzieni Gheorgheni Târgu Secuiesc Catalina Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Ghimbav Covasna Sânsimion Pachia Sânmartin Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 00:50 |
---|
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia | 01:00 |
---|
Mamaia Sat Năvodari Constanța Lumina Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Ovidiu Palazu Mare Poarta Albă Mangalia Castelu Medgidia 23 August Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 01:06 |
---|
STB București | 01:09 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 01:15 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 01:30 |
---|
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Năvodari Constanța Comana 2 Mai Amzacea Limanu Valu lui Traian Topraisar Saturn Mamaia Sat Murfatlar Lumina Jupiter Mamaia Movilița Poiana Neptun Techirghiol Poarta Albă Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 01:36 |
---|
STB București | 01:39 |
---|
Chișinău | 01:45 |
---|
Zărnești Poiana Brașov Sînpetru Ghimbav Feldioara Codlea Cristian Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 01:50 |
---|
Chișinău Hîncești Leova Cantemir Cahul | 02:00 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Limanu Lumina Mamaia Comana Poiana Amzacea Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Movilița Ovidiu Murfatlar Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Galați Brăila Urziceni |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
STB București | 02:06 |
---|
STB București | 02:09 |
---|
Săcele Moșneni Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 02:30 |
---|
Constanța Moșneni Săcele Medgidia Corbu Dulcești Năvodari Cernavodă Pecineaga Vama Veche Lumina Fetești 2 Mai Ovidiu Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 02:36 |
---|
STB București | 02:39 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 03:00 |
---|
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 03:06 |
---|
STB București | 03:09 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 03:15 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Sînpetru Săcele Zărnești Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 03:20 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 03:25 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 03:30 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău |
Feldioara Făgăraș Întorsura Buzăului Zărnești Vulcan Cernat Turia Râşnov Mândra Toplița Hălchiu Vama Buzăului Cristian Odorheiu Secuiesc Bod Sânzieni Prejmer Șercaia Perșani Sînpetru Tărlungeni Gheorgheni Târgu Secuiesc Catalina Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Covasna Sânsimion Ghimbav Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
Mamaia Sat Constanța Năvodari Valu lui Traian Lumina Mamaia Murfatlar Ovidiu Palazu Mare Poarta Albă Mangalia Castelu Medgidia 23 August Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 03:36 |
---|
STB București | 03:39 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 03:45 |
---|
Teisa Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 04:00 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Săcele Moșneni Albești Cotu Văii Dulcești Corbu Negru Vodă Năvodari Pecineaga Vama Veche Chirnogeni Lumina Ovidiu 2 Mai Comana Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Comana Lumina Mamaia Limanu Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Movilița Ovidiu Mangalia Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
LibertBus.md Bălți Fălești Sculeni |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari Constanța 2 Mai Comana Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Murfatlar Topraisar Lumina Mamaia Sat Mamaia Jupiter Movilița Poiana Techirghiol Poarta Albă Neptun Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Constanța |
Săcele Moșneni Constanța Dulcești Corbu Medgidia Cernavodă Năvodari Pecineaga Fetești Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 04:06 |
---|
STB București | 04:09 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 04:15 |
---|
Vulcan Râşnov Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 04:20 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 04:25 |
---|
Bălți Fălești | 04:30 |
---|
Vulcan Râşnov Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Bălți Fălești |
STB București | 04:36 |
---|
STB București | 04:39 |
---|
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău | 04:45 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 04:50 |
---|
Chișinău | 04:55 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 05:00 |
---|
Huși |
Premier Tour Constanța |
Năvodari Constanța Mamaia Sat Lumina Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Palazu Mare Castelu Mangalia Medgidia 23 August Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 05:06 |
---|
STB București | 05:09 |
---|
Chișinău | 05:15 |
---|
Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Sînpetru Săcele Ghimbav Zărnești Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 05:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 05:30 |
---|
Albești Săcele Moșneni Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Pecineaga Negru Vodă Vama Veche Chirnogeni Lumina Ovidiu 2 Mai Comana Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Mamaia Limanu Comana Lumina Amzacea Poiana Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Movilița Mangalia Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Corbu Negru Vodă Vama Veche 2 Mai Comana Năvodari Constanța Limanu Amzacea Valu lui Traian Topraisar Lumina Mamaia Sat Murfatlar Saturn Jupiter Poiana Movilița Mamaia Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Albești Constanța Moșneni Săcele Medgidia Dulcești Corbu Cotu Văii Cernavodă Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Lumina Fetești Vama Veche Ovidiu Comana 2 Mai Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Mangalia Movilița 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 05:36 |
---|
STB București | 05:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 05:45 |
---|
Huși Bârlad Focșani |
Unibus Pireas Athens Lamía Volos Lárisa Kateríni Salonic Sofia Pleven Ruse |
Chișinău | 05:50 |
---|
Feldioara Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Mândra Râşnov Vama Buzăului Stupini Hălchiu Toplița Bod Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Perșani Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 06:00 |
---|
Compania Micedu Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Făgăraș Feldioara Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Râşnov Mândra Vama Buzăului Stupini Toplița Hălchiu Prejmer Odorheiu Secuiesc Șercaia Bod Cristian Sînpetru Tărlungeni Gheorgheni Perșani Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 06:06 |
---|
STB București | 06:09 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 06:30 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Comana Mamaia Lumina Limanu Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Mangalia Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Cernauti |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
Chișinău |
STB București | 06:36 |
---|
STB București | 06:39 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 06:45 |
---|
Săcele Moșneni Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 07:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Constanța Năvodari 2 Mai Comana Limanu Valu lui Traian Amzacea Mamaia Sat Lumina Murfatlar Saturn Topraisar Poiana Jupiter Mamaia Movilița Poarta Albă Neptun Techirghiol Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Constanța Albești Moșneni Săcele Cotu Văii Medgidia Corbu Dulcești Negru Vodă Pecineaga Năvodari Cernavodă Fetești Chirnogeni Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Comana Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Mangalia Movilița 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 07:06 |
---|
STB București | 07:09 |
---|
Cristian Ghimbav Sfântu-Gheorghe Stupini Râşnov Codlea Sînpetru Făgăraș Poiana Brașov Feldioara Hărman Săcele Zărnești Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 07:20 |
---|
Feldioara Hărman Făgăraș Ghimbav Săcele Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 07:30 |
---|
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Lumina Limanu Mamaia Comana Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Ovidiu Murfatlar Mangalia Movilița Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Mamaia Sat Constanța Năvodari Mamaia Lumina Valu lui Traian Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Palazu Mare Castelu Mangalia 23 August Medgidia Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 07:36 |
---|
STB București | 07:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 07:45 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 08:00 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
STB București | 08:06 |
---|
STB București | 08:09 |
---|
Cernat Vulcan Toplița Stupini Râşnov Turia Sânzieni Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Covasna Sânsimion Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 08:20 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 08:30 |
---|
Negru Vodă Corbu Vama Veche 2 Mai Comana Constanța Năvodari Amzacea Valu lui Traian Limanu Murfatlar Lumina Saturn Mamaia Sat Topraisar Movilița Poiana Jupiter Mamaia Neptun Poarta Albă Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Vulcan Cernat Râşnov Toplița Turia Stupini Sânzieni Odorheiu Secuiesc Cristian Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Covasna Ghimbav Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 08:36 |
---|
STB București | 08:39 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă | 09:00 |
---|
Săcele Moșneni Albești Dulcești Cotu Văii Corbu Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Lumina Vama Veche Comana 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Comana Limanu Lumina Mamaia Poiana Amzacea Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Mangalia Movilița Murfatlar Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Albești Moșneni Constanța Săcele Corbu Dulcești Medgidia Cotu Văii Pecineaga Cernavodă Năvodari Negru Vodă Chirnogeni Vama Veche Fetești Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Mangalia Movilița 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
Bălți Fălești |
București | 09:01 |
---|
STB București | 09:06 |
---|
STB București | 09:09 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 09:15 |
---|
Chișinău |
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Sfântu-Gheorghe Zărnești Hărman Sînpetru Cristian Codlea Stupini Săcele Râşnov Ghimbav Făgăraș Poiana Brașov Feldioara Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 09:20 |
---|
Feldioara Hărman Săcele Făgăraș Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 09:30 |
---|
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 09:36 |
---|
STB București | 09:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 09:45 |
---|
Vulcan Întorsura Buzăului Făgăraș Zărnești Feldioara Râşnov Hălchiu Toplița Mândra Stupini Vama Buzăului Șercaia Bod Odorheiu Secuiesc Prejmer Cristian Gheorgheni Tărlungeni Perșani Sînpetru Vlădeni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 09:50 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 10:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Negru Vodă Vama Veche Corbu 2 Mai Comana Năvodari Constanța Valu lui Traian Limanu Amzacea Mamaia Sat Murfatlar Saturn Topraisar Lumina Poiana Movilița Mamaia Jupiter Ovidiu Neptun Poarta Albă Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Odesa Chișinău |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Năvodari Constanța Mamaia Sat Mamaia Valu lui Traian Lumina Ovidiu Murfatlar Palazu Mare Poarta Albă Castelu Mangalia Medgidia 23 August Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 10:06 |
---|
STB București | 10:09 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 10:15 |
---|
Întorsura Buzăului Făgăraș Feldioara Zărnești Vulcan Toplița Hălchiu Râşnov Stupini Mândra Vama Buzăului Cristian Prejmer Odorheiu Secuiesc Șercaia Bod Tărlungeni Perșani Gheorgheni Sînpetru Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 10:20 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 10:30 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Mamaia Lumina Comana Limanu Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Mangalia Movilița Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
STB București | 10:36 |
---|
STB București | 10:39 |
---|
Teisa Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 11:00 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Moșneni Săcele Albești Corbu Cotu Văii Dulcești Negru Vodă Pecineaga Năvodari Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Ovidiu Comana Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Vama Veche Corbu Negru Vodă 2 Mai Năvodari Constanța Comana Valu lui Traian Limanu Amzacea Lumina Saturn Topraisar Murfatlar Mamaia Sat Movilița Mamaia Jupiter Poiana Neptun Techirghiol Ovidiu Poarta Albă Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Moșneni Săcele Constanța Medgidia Corbu Dulcești Năvodari Cernavodă Pecineaga Fetești Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 11:06 |
---|
STB București | 11:09 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 11:15 |
---|
Poiana Brașov Feldioara Stupini Sfântu-Gheorghe Făgăraș Ghimbav Zărnești Hărman Sînpetru Cristian Codlea Săcele Râşnov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 11:20 |
---|
Vulcan Cernat Râşnov Toplița Turia Sânzieni Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Zăbala Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Covasna Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Limanu Mamaia Lumina Comana Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Movilița Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 11:30 |
---|
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 11:36 |
---|
STB București | 11:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 11:45 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 12:00 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Comana 2 Mai Constanța Năvodari Limanu Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Saturn Topraisar Mamaia Sat Lumina Movilița Poiana Mamaia Jupiter Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Neptun Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Regal Trans Chișinău |
STB București | 12:06 |
---|
STB București | 12:09 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 12:30 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Albești Moșneni Săcele Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Pecineaga Negru Vodă Chirnogeni Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Comana Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Săcele Moșneni Constanța Dulcești Corbu Medgidia Năvodari Cernavodă Pecineaga Fetești Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
Constanța Năvodari Mamaia Sat Lumina Mamaia Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Palazu Mare Mangalia Castelu Medgidia 23 August Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 12:36 |
---|
STB București | 12:39 |
---|
Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 12:45 |
---|
Întorsura Buzăului Făgăraș Feldioara Vulcan Vama Buzăului Toplița Râşnov Hălchiu Mândra Cristian Bod Șercaia Prejmer Odorheiu Secuiesc Perșani Tărlungeni Gheorgheni Sînpetru Bălan Vlădeni Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 12:50 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 12:55 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 13:00 |
---|
Chișinău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Lumina Comana Mamaia Limanu Amzacea Poiana Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Mangalia Ovidiu Murfatlar Movilița Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Năvodari 2 Mai Constanța Comana Amzacea Valu lui Traian Limanu Mamaia Sat Topraisar Murfatlar Lumina Saturn Mamaia Jupiter Poiana Movilița Neptun Techirghiol Poarta Albă Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Vulcan Întorsura Buzăului Feldioara Făgăraș Râşnov Mândra Vama Buzăului Stupini Hălchiu Toplița Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Bod Gheorgheni Tărlungeni Perșani Sînpetru Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 13:06 |
---|
STB București | 13:09 |
---|
Cristian Săcele Râşnov Codlea Poiana Brașov Feldioara Sfântu-Gheorghe Stupini Ghimbav Sînpetru Făgăraș Zărnești Hărman Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 13:20 |
---|
Pașcani | 13:30 |
---|
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Premier Tour Constanța |
STB București | 13:36 |
---|
STB București | 13:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 13:45 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 14:00 |
---|
Moșneni Albești Săcele Corbu Dulcești Cotu Văii Pecineaga Năvodari Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Darabani Dorohoi |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Limanu Mamaia Comana Lumina Poiana Amzacea Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Murfatlar Movilița Ovidiu Mangalia Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Corbu Techirghiol Vama Veche 2 Mai Constanța Agigea Năvodari Valu lui Traian Lazu Limanu Lumina Saturn Murfatlar Mamaia Sat Mamaia Poiana Jupiter Neptun Ovidiu Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
Săcele Moșneni Constanța Corbu Medgidia Dulcești Năvodari Pecineaga Cernavodă Vama Veche Lumina Fetești 2 Mai Ovidiu Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 14:06 |
---|
STB București | 14:09 |
---|
Chișinău | 14:15 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Vulcan Stupini Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 14:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 14:30 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Moțca Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 14:36 |
---|
STB București | 14:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 15:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Mamaia Comana Limanu Lumina Poiana Amzacea Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Mangalia Murfatlar Movilița Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Năvodari Agigea Constanța Comana 2 Mai Valu lui Traian Amzacea Limanu Lazu Topraisar Saturn Mamaia Sat Lumina Murfatlar Jupiter Mamaia Movilița Poiana Neptun Poarta Albă Techirghiol Ovidiu Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Vulcan Toplița Stupini Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Lunca Câlnicului Hărman |
Vulcan Stupini Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Mamaia Sat Constanța Năvodari Valu lui Traian Lumina Mamaia Murfatlar Ovidiu Palazu Mare Poarta Albă Castelu Mangalia 23 August Medgidia Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 15:06 |
---|
STB București | 15:09 |
---|
Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud | 15:20 |
---|
Sînpetru Făgăraș Codlea Hărman Zărnești Săcele Râşnov Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Feldioara Cristian Stupini Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Săcele Albești Moșneni Corbu Dulcești Cotu Văii Negru Vodă Pecineaga Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 15:30 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
Constanța Moșneni Săcele Medgidia Dulcești Corbu Cernavodă Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina Fetești Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 15:36 |
---|
STB București | 15:39 |
---|
Botoșani Hudum Baisa Vlădeni Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Cristești Moțca Roman Horia Bacău Adjud Mărășești Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 15:45 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Făgăraș Întorsura Buzăului Feldioara Zărnești Vulcan Cernat Hălchiu Turia Râşnov Mândra Stupini Vama Buzăului Toplița Sânzieni Prejmer Odorheiu Secuiesc Șercaia Bod Cristian Tărlungeni Gheorgheni Sînpetru Târgu Secuiesc Perșani Catalina Vlădeni Bălan Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Covasna Ghimbav Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 15:50 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 16:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Lumina Mamaia Comana Limanu Amzacea Poiana 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Movilița Ovidiu Mangalia Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Constanța Comana Năvodari 2 Mai Agigea Amzacea Limanu Lazu Valu lui Traian Mamaia Sat Topraisar Lumina Saturn Murfatlar Mamaia Jupiter Poiana Movilița Techirghiol Ovidiu Poarta Albă Neptun Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
STB București | 16:06 |
---|
STB București | 16:09 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 16:15 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Galați Brăila Ianca Buzău | 16:30 |
---|
Compania Micedu București |
Făgăraș Vulcan Zărnești Cernat Feldioara Întorsura Buzăului Râşnov Toplița Hălchiu Mândra Vama Buzăului Stupini Turia Bod Sânzieni Prejmer Șercaia Cristian Odorheiu Secuiesc Perșani Târgu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Tărlungeni Bălan Vlădeni Catalina Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Ghimbav Covasna Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
Premier Tour Constanța |
STB București | 16:36 |
---|
STB București | 16:39 |
---|
Chișinău | 16:45 |
---|
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Limanu Comana Mamaia Lumina Poiana Amzacea Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Movilița Ovidiu Murfatlar Mangalia Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 17:00 |
---|
Vama Veche Negru Vodă Corbu Constanța Agigea Năvodari Comana 2 Mai Amzacea Limanu Lazu Valu lui Traian Saturn Murfatlar Mamaia Sat Lumina Topraisar Poiana Jupiter Movilița Mamaia Ovidiu Neptun Poarta Albă Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Cristești Moțca Roman Bacău Adjud Mărășești Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
STB București | 17:06 |
---|
STB București | 17:09 |
---|
Chișinău | 17:15 |
---|
Râşnov Feldioara Făgăraș Cristian Sfântu-Gheorghe Ghimbav Sînpetru Zărnești Codlea Săcele Stupini Poiana Brașov Hărman Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 17:20 |
---|
Vulcan Zărnești Stupini Râşnov Toplița Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 17:30 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Săcele Albești Moșneni Dulcești Corbu Cotu Văii Pecineaga Năvodari Negru Vodă Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
Săcele Moșneni Constanța Dulcești Corbu Medgidia Cernavodă Pecineaga Năvodari Lumina Fetești Vama Veche 2 Mai Ovidiu Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
Constanța Mamaia Sat Năvodari Lumina Valu lui Traian Mamaia Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Palazu Mare Mangalia Castelu 23 August Medgidia Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 17:36 |
---|
STB București | 17:39 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 17:45 |
---|
Sir Trans Constanța |
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița | 17:55 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 18:00 |
---|
Negru Vodă Vama Veche Constanța Comana 2 Mai Agigea Amzacea Valu lui Traian Limanu Lazu Mamaia Sat Topraisar Murfatlar Saturn Jupiter Movilița Mamaia Poarta Albă Neptun Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 18:06 |
---|
STB București | 18:09 |
---|
Chișinău Leușeni | 18:15 |
---|
Săcele Feldioara Codlea Cristian Sfântu-Gheorghe Sînpetru Ghimbav Zărnești Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 18:20 |
---|
Bran Feldioara Hărman Făgăraș Ghimbav Săcele Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Chișinău | 18:29 |
---|
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Comana Limanu Lumina Mamaia Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Movilița Mangalia Murfatlar Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 18:30 |
---|
Chișinău |
Vulcan Zărnești Râşnov Toplița Stupini Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Lunca Câlnicului Hărman |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
STB București | 18:36 |
---|
STB București | 18:39 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 18:45 |
---|
Chișinău |
Galați Brăila Ianca Buzău | 19:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari Comana Agigea 2 Mai Constanța Lazu Limanu Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Lumina Topraisar Saturn Mamaia Sat Jupiter Mamaia Movilița Poiana Poarta Albă Neptun Ovidiu Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 19:06 |
---|
STB București | 19:09 |
---|
Chișinău | 19:15 |
---|
Făgăraș Cernat Zărnești Feldioara Întorsura Buzăului Vulcan Râşnov Stupini Hălchiu Mândra Vama Buzăului Turia Toplița Bod Prejmer Odorheiu Secuiesc Cristian Șercaia Sânzieni Perșani Târgu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Tărlungeni Bălan Vlădeni Catalina Miercurea-Ciuc Codlea Zăbala Ghimbav Covasna Sânsimion Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 19:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 19:30 |
---|
Săcele Moșneni Albești Cotu Văii Dulcești Corbu Năvodari Negru Vodă Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni Comana Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
Constanța Moșneni Săcele Medgidia Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Cernavodă Lumina Vama Veche Fetești 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 19:35 |
---|
STB București | 19:36 |
---|
STB București | 19:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 19:45 |
---|
Săcele Codlea Sînpetru Zărnești Poiana Brașov Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 19:50 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 20:00 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Mamaia Lumina Comana Limanu Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Mangalia Movilița Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Sir Trans Constanța |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Comana 2 Mai Agigea Năvodari Constanța Limanu Lazu Amzacea Valu lui Traian Topraisar Mamaia Sat Murfatlar Saturn Lumina Movilița Poiana Mamaia Jupiter Ovidiu Neptun Techirghiol Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Cernat Feldioara Vulcan Zărnești Întorsura Buzăului Făgăraș Mândra Hălchiu Toplița Stupini Râşnov Vama Buzăului Turia Cristian Prejmer Șercaia Sânzieni Bod Odorheiu Secuiesc Târgu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Perșani Tărlungeni Vlădeni Bălan Catalina Codlea Zăbala Miercurea-Ciuc Covasna Sânsimion Ghimbav Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Târgu-Mureș Sighișoara |
Năvodari Mamaia Sat Constanța Valu lui Traian Mamaia Lumina Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Palazu Mare Castelu Mangalia 23 August Medgidia Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 20:06 |
---|
STB București | 20:09 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 20:15 |
---|
Câmpulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Broșteni Borca Poiana Largului Grințieș Tulgheș Borsec Toplița Gheorgheni Miercurea-Ciuc | 20:30 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 20:36 |
---|
STB București | 20:39 |
---|
Piatra Neamț Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 20:40 |
---|
Chișinău | 20:45 |
---|
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 20:50 |
---|
Vulcan Feldioara Zărnești Toplița Râşnov Stupini Hălchiu Odorheiu Secuiesc Cristian Bod Sînpetru Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Rădăuți Fălticeni Suceava Cristești Roman Bacău Adjud Tișița | 21:00 |
---|
Moșneni Săcele Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Vama Veche Negru Vodă Comana Năvodari 2 Mai Constanța Valu lui Traian Amzacea Limanu Mamaia Sat Topraisar Lumina Saturn Murfatlar Movilița Mamaia Poiana Jupiter Poarta Albă Neptun Techirghiol Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Moșneni Constanța Săcele Corbu Dulcești Medgidia Năvodari Cernavodă Pecineaga Vama Veche Fetești Lumina Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
STB București | 21:06 |
---|
STB București | 21:09 |
---|
Chișinău | 21:15 |
---|
Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Sînpetru Zărnești Poiana Brașov Codlea Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 21:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 21:30 |
---|
Sir Trans Constanța |
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Standard Transport Systems Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
STB București | 21:36 |
---|
STB București | 21:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 22:00 |
---|
Premier Tour Constanța |
STB București | 22:06 |
---|
STB București | 22:09 |
---|
Moșneni Albești Săcele Cotu Văii Corbu Dulcești Năvodari Pecineaga Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni Comana Ovidiu 2 Mai Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 22:30 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Comana Limanu Mamaia Lumina Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Ovidiu Mangalia Movilița Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Săcele Constanța Moșneni Dulcești Corbu Medgidia Cernavodă Năvodari Pecineaga Fetești Lumina Vama Veche Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna |
Constanța Năvodari Mamaia Sat Lumina Mamaia Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Palazu Mare Poarta Albă Castelu Mangalia 23 August Medgidia Cernavodă Fetești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Lazu |
STB București | 22:36 |
---|
STB București | 22:39 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 23:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Sir Trans Constanța |
Corbu Vama Veche Negru Vodă 2 Mai Constanța Năvodari Comana Valu lui Traian Amzacea Limanu Lumina Murfatlar Topraisar Saturn Mamaia Sat Mamaia Poiana Jupiter Movilița Neptun Techirghiol Ovidiu Poarta Albă Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
STB București | 23:06 |
---|
STB București | 23:09 |
---|
Transfer Low Cost Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești | 23:30 |
---|
STB București | 23:36 |
---|
STB București | 23:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 23:50 |
---|
Codlea Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Zărnești Poiana Brașov Sînpetru Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |