06:21 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
06:39 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
06:56 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
07:10 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
07:15 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
07:36 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
07:45 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
08:06 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
08:09 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
08:20 | Sângeorgiu de Pădure Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Vlăhița Miercurea-Ciuc |
---|
08:35 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
08:54 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
09:30 | Acățari Aeroport Târgu Mureș Târgu-Mureș Reghin Bistrița |
---|
Sighișoara Rupea Hoghiz Brașov |
09:35 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
09:45 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
10:00 | Gas Tours Târgu-Mureș |
---|
Sângeorgiu de Pădure Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Vlăhița Miercurea-Ciuc Cozmeni Casinu Nou Târgu Secuiesc Covasna |
10:09 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
10:30 | Vera Trans Sighișoara Brașov Târgu Secuiesc Onești Adjud Tecuci Galați |
---|
10:35 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
11:00 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
11:01 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
11:24 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
12:01 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
12:15 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
12:30 | Vera Trans Sighișoara Brașov Târgu Secuiesc Onești Adjud Tecuci Galați |
---|
13:00 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
13:06 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
13:09 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
13:45 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
14:21 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
14:45 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
15:00 | Gas Tours Sovata Odorheiu Secuiesc Miercurea-Ciuc |
---|
Vera Trans Sighișoara Brașov Târgu Secuiesc Onești Adjud Tecuci Galați |
15:09 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
15:30 | Sighișoara Rupea Hoghiz Brașov |
---|
15:40 | Târgu-Mureș |
---|
15:45 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
16:00 | Vera Trans Sighișoara Brașov Târgu Secuiesc Onești Adjud Tecuci Galați |
---|
16:06 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
16:09 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
16:15 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
16:30 | Acățari Aeroport Târgu Mureș Târgu-Mureș Reghin Bistrița |
---|
17:06 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
17:15 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
17:39 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
17:45 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
18:30 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
18:51 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
18:55 | Târgu-Mureș |
---|
19:05 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
19:39 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
19:45 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
19:51 | Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata |
---|
21:00 | Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara |
---|
21:09 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
21:15 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |
---|
22:39 | Găieşti Vălenii Acățari Corunca Târgu-Mureș |