08:30 | Grup Atyc Andrășești Slobozia Bucu Țăndărei Giurgeni Hârșova Crucea Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Ovidiu Mamaia Constanța |
---|
09:05 | Ciochina Andrășești Perieți Slobozia Țăndărei Giurgeni Hârșova Crucea Mihail Kogălniceanu Constanța |
---|
14:55 | Munteni Buzău Malu Ion Roată Alexeni Manasia Urziceni Albești-Paleologu Ploiești Blejoi Florești Câmpina Comarnic Sinaia Bușteni Predeal Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna |
---|
18:00 | Grup Atyc Ion Roată Urziceni Jilavele Ciorani Albești-Paleologu Ploiești |