00:00 | Fany Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov Sighișoara Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca |
---|
00:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
00:50 | Otopeni Aeroport |
---|
01:50 | Otopeni Aeroport |
---|
01:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
02:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
02:20 | Otopeni Aeroport |
---|
03:10 | Otopeni Aeroport |
---|
03:30 | Fany Ploiești București Drajna Nouă Fetești Cernavodă Constanța Mangalia |
---|
03:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
04:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
04:20 | Otopeni Aeroport |
---|
04:30 | Viena Linz Passau Nürnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-François Reims Paris |
---|
Cluj Napoca |
04:40 | Otopeni Aeroport |
---|
04:49 | Berlin Hamburg München Koln Stuttgart Dortmund Essen Bremen Hannöver Leipzig Duisburg Nürnberg Dresda Witten Jena Hildesheim Erlangen Gera Cottbus Bergisch Gladbach Siegen Koblenz Moers Salzgitter Reutlingen Furth Bremerhaven Pforzheim Bottrop Offenbach Ulm Wolfsburg Ingolstadt Heilbronn Recklinghausen Göttingen Regensburg Würzburg Darmstadt Heidelberg Potsdam Paderborn Oldenburg Leverkusen Ludwigshafen Solingen Osnabrück Mülheim Herne Saarbrücken Hamm Mainz Kassel Rostock Erfurt Lübeck Freiburg Oberhausen Magdeburg Kiel Halle Krefeld Braunschweig Chemnitz Aachen |
---|
04:50 | Berlin Hamburg München Koln Stuttgart Dortmund Essen Bremen Hannöver Leipzig Duisburg Nürnberg Dresda Witten Jena Hildesheim Erlangen Gera Cottbus Bergisch Gladbach Siegen Koblenz Moers Salzgitter Reutlingen Furth Bremerhaven Pforzheim Bottrop Offenbach Ulm Wolfsburg Ingolstadt Heilbronn Recklinghausen Göttingen Regensburg Würzburg Darmstadt Heidelberg Potsdam Paderborn Oldenburg Leverkusen Ludwigshafen Solingen Osnabrück Mülheim Herne Saarbrücken Hamm Mainz Kassel Rostock Erfurt Lübeck Freiburg Oberhausen Magdeburg Kiel Halle Krefeld Braunschweig Chemnitz Aachen |
---|
04:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
06:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
06:20 | Otopeni Aeroport |
---|
Otopeni Aeroport |
06:50 | Câmpina Florești Blejoi Ploiești Albești-Paleologu Urziceni Manasia Alexeni Ion Roată Malu Munteni Buzău Căzănești Ciochina Andrășești Perieți Slobozia Țăndărei Giurgeni Hârșova Crucea Mihail Kogălniceanu Constanța |
---|
06:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
07:10 | Otopeni Aeroport |
---|
08:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
08:20 | Otopeni Aeroport |
---|
Otopeni Aeroport |
08:40 | Otopeni Aeroport |
---|
08:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
09:40 | Otopeni Aeroport |
---|
10:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
10:20 | Otopeni Aeroport |
---|
10:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
11:10 | Otopeni Aeroport |
---|
11:45 | Salonic Uranopoli (Sfântul Munte Athos) |
---|
12:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
12:20 | Otopeni Aeroport |
---|
12:40 | Otopeni Aeroport |
---|
12:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
13:50 | Berlin Hamburg München Koln Stuttgart Dortmund Essen Bremen Hannöver Leipzig Duisburg Nürnberg Dresda Witten Jena Hildesheim Erlangen Gera Cottbus Bergisch Gladbach Siegen Koblenz Moers Salzgitter Reutlingen Furth Bremerhaven Pforzheim Bottrop Offenbach Ulm Wolfsburg Ingolstadt Heilbronn Recklinghausen Göttingen Regensburg Würzburg Darmstadt Heidelberg Potsdam Paderborn Oldenburg Leverkusen Ludwigshafen Solingen Osnabrück Mülheim Herne Saarbrücken Hamm Mainz Kassel Rostock Erfurt Lübeck Freiburg Oberhausen Magdeburg Kiel Halle Krefeld Braunschweig Chemnitz Aachen |
---|
14:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
14:10 | Otopeni Aeroport |
---|
14:20 | Otopeni Aeroport |
---|
14:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
15:40 | Otopeni Aeroport |
---|
16:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
16:20 | Otopeni Aeroport |
---|
16:30 | Istanbul |
---|
București |
16:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
17:20 | Otopeni Aeroport |
---|
Otopeni Aeroport |
17:35 | Sinaia Bușteni Predeal Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna |
---|
17:40 | Otopeni Aeroport |
---|
18:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
18:50 | Otopeni Aeroport |
---|
18:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
19:10 | Otopeni Aeroport |
---|
20:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
20:20 | Otopeni Aeroport |
---|
20:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:09 | Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
22:21 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:40 | Otopeni Aeroport |
---|
22:50 | Otopeni Aeroport |
---|
23:51 | Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |