Grup Atyc Bezdead Măgura Miculesti Pucioasa Lăculețe | 06:09 |
---|
Grup Atyc Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe | 06:45 |
---|
Grup Atyc Bezdead Măgura Miculesti Pucioasa Lăculețe | 07:09 |
---|
Grup Atyc Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe | 07:15 |
---|
Grup Atyc Bezdead Măgura Miculesti Pucioasa Lăculețe | 08:29 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brăteștii de Jos Ulmi Târgoviște Aninoasa | 11:45 |
---|
Grup Atyc Onești Oituz Poiana Sărată Brețcu Lemnia Târgu Secuiesc Cernat Ozun Hărman Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Moroeni Glod Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe-Gară |
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brăteștii de Jos Ulmi Târgoviște Aninoasa | 12:55 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brătești Ulmi Târgoviște Aninoasa | 13:00 |
---|
Grup Atyc Bezdead Măgura Miculesti Pucioasa Lăculețe | 13:39 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Aninoasa | 14:30 |
---|
Grup Atyc Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe | 14:35 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brăteștii de Jos Ulmi Târgoviște Aninoasa | 15:55 |
---|
Grup Atyc Bezdead Măgura Miculesti Pucioasa Lăculețe | 16:09 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brăteștii de Jos Ulmi Târgoviște Aninoasa | 16:55 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brătești Ulmi Târgoviște Aninoasa | 17:50 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brăteștii de Jos Ulmi Târgoviște Aninoasa | 18:55 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brătești Ulmi Târgoviște Aninoasa | 20:15 |
---|
Grup Atyc București Chitila Gulia Tărtășești Bâldana Răcari Ghergani Conțesți Crângași Bolovani Cuza Vodă Mircea Vodă Ilfoveni Brăteștii de Jos Ulmi Târgoviște Aninoasa | 20:55 |