Chișinău Călărași Strășeni Ungheni | 00:45 |
---|
Chișinău | 03:30 |
---|
Chișinău | 04:15 |
---|
Bârlad Vaslui | 04:24 |
---|
Chișinău | 07:30 |
---|
Roman Miclăușeni Târgu Frumos | 07:45 |
---|
Bălți Fălești | 08:10 |
---|
Roman Miclăușeni Târgu Frumos | 08:40 |
---|
Kiev | 09:00 |
---|
Chișinău | 09:30 |
---|
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași | 09:45 |
---|
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun Iași |
Iași | 09:50 |
---|
SVS.MD Chișinău | 10:05 |
---|
Drochia Bălți Fălești Sculeni | 10:45 |
---|
Bălți Fălești Sculeni Sculení | 11:00 |
---|
Brăila Galați Focșani Adjud Bacău Aeroport Bacău Roman Târgu Frumos Iași | 11:15 |
---|
Chișinău Călărași Strășeni Ungheni | 11:30 |
---|
Bârlad Vaslui | 12:24 |
---|
Roman Miclăușeni Târgu Frumos | 12:55 |
---|
Chișinău Călărași | 13:15 |
---|
Chișinău Strășeni Călărași | 13:20 |
---|
Chișinău | 13:30 |
---|
Bălți Fălești | 13:45 |
---|
Bălți Fălești | 14:10 |
---|
SVS.MD Chișinău | 14:40 |
---|
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași | 15:40 |
---|
Iași |
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun Iași | 15:45 |
---|
Bălți Fălești |
SVS.MD Chișinău | 15:50 |
---|
Bălți Fălești | 16:10 |
---|
Brăila Galați Focșani Adjud Bacău Aeroport Bacău Roman Târgu Frumos Iași | 16:15 |
---|
Chișinău | 16:30 |
---|
Bârlad Vaslui | 17:24 |
---|
Bălți Fălești | 18:15 |
---|
Brăila Galați Focșani Adjud Bacău Aeroport Bacău Roman Târgu Frumos Iași | 18:30 |
---|
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași | 19:30 |
---|
Cernauti |
Iași |
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași | 21:00 |
---|
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun Iași |
Iași |
Sculeni | 21:30 |