05:20 | Agrar București |
---|
06:00 | Grup Atyc Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe Doicești Aninoasa Târgoviște Ulmi Brătești Ilfoveni Mircea Vodă Cuza Vodă Bolovani Crângași Conțesți Ghergani Răcari Bâldana Tărtășești Gulia Chitila București |
---|
06:02 | Grup Atyc Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe Doicești Aninoasa Târgoviște Ulmi Brătești Ilfoveni Mircea Vodă Cuza Vodă Bolovani Crângași Conțesți Ghergani Răcari Bâldana Tărtășești Gulia Chitila București |
---|
06:40 | Grup Atyc Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe Doicești Aninoasa Târgoviște Ulmi Brătești Ilfoveni Mircea Vodă Cuza Vodă Bolovani Crângași Conțesți Ghergani Răcari Bâldana Tărtășești Gulia Chitila București |
---|
06:42 | Grup Atyc Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe Doicești Aninoasa Târgoviște Ulmi Brătești Ilfoveni Mircea Vodă Cuza Vodă Bolovani Crângași Conțesți Ghergani Răcari Bâldana Tărtășești Gulia Chitila București |
---|
07:00 | Agrar București |
---|
07:30 | Grup Atyc Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
---|
10:45 | Grup Atyc Glod Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe-Gară Doicești Aninoasa Târgoviște |
---|
11:00 | Grup Atyc Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe-Gară Doicești Aninoasa Târgoviște |
---|
11:30 | Agrar București |
---|
13:00 | Grup Atyc Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
---|
13:45 | Grup Atyc Moroeni |
---|
13:50 | Grup Atyc Moroeni Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe Doicești Aninoasa Târgoviște Ulmi Brătești Ilfoveni Mircea Vodă Cuza Vodă Bolovani Crângași Conțesți Ghergani Răcari Bâldana Tărtășești Gulia Chitila București |
---|
13:52 | Grup Atyc Pietroșița Dealu Mare Buciumeni Fieni Moțăeni Pucioasa Lăculețe Doicești Aninoasa Târgoviște Ulmi Brătești Ilfoveni Mircea Vodă Cuza Vodă Bolovani Crângași Conțesți Ghergani Răcari Bâldana Tărtășești Gulia Chitila București |
---|
14:30 | Agrar București |
---|
15:15 | Grup Atyc Glod Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Jos Brașov Hărman Ozun Cernat Târgu Secuiesc Lemnia Brețcu Poiana Sărată Oituz Onești |
---|
16:15 | Grup Atyc Fieni Pucioasa Târgoviște |
---|
18:35 | Grup Atyc Moroeni |
---|
19:45 | Grup Atyc Fieni Pucioasa Târgoviște |
---|
21:00 | Grup Atyc Moroeni |