Română

Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport

Ilfov, Romania

Stațiile și autogările din Otopeni Aeroport

Plecări din Otopeni Aeroport
Ora Către
00:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila
00:05 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
00:30 Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
00:43 Husi Chisinau
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Buzau Ianca Braila
01:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
02:00 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Ianca Braila Galati
02:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
Buzau Ianca Braila
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea
Pegasus Ruse Razgrad Shumen Varna
Cahul Cantemir Leova Hincesti Chisinau
Buzau Ianca Braila
04:05 Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
04:20 Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu
04:30 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Sibiu
05:30 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:15 Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum Botosani
06:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
06:45 Husi Chisinau
Leuseni Chisinau
07:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
08:00 Buzau Ianca Braila
08:30 TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
08:40 Chisinau
09:40 Pegasus Ruse
Pegasus Ruse
10:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Ploiesti
Buzau Ianca Braila
10:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
10:40 Chisinau
10:41 Chisinau
11:00 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
Ploiesti
11:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pegasus Ruse
Pegasus Ruse
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila
12:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
12:45 Panciu Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
13:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila
13:45 Husi Chisinau
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani
14:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu
Brasov Poiana Brasov
Constanta Mangalia
Constanta Mangalia
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:20 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
14:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea Govora Horezu Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani
Ploiesti
15:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Pitesti Slatina (Olt) Slatina (Olt) Bals Bals Craiova Craiova Filiasi Filiasi
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Duda Tour Sinaia Predeal Brasov Brasov Rupea Sighisoara Targu Mures
Buzau Ianca Braila
15:20 Piatra Neamt
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Bucuresti
Ploiesti
15:40 Pegasus Ruse Razgrad Shumen Varna
15:45 Chisinau
16:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila
16:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Constanta Mangalia
16:45 Husi Chisinau
Pogo Tur Brasov
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Sibiu
17:30 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Buzau Ianca Braila
17:55 Bucuresti
18:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Chisinau
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
18:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Constanta Mangalia
Constanta Mangalia
18:45 Husi Chisinau
Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Dorohoi Darabani
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Ploiesti
19:30 Pascani
Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Brasov Poiana Brasov
Pegasus Ruse
Pegasus Ruse
Buzau Ianca Braila
19:40 Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani
20:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Constanta Mangalia
Ploiesti
20:15 Iasi Falesti Balti
20:30 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Chisinau
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea
20:35 Chisinau
20:45 Constanta Mangalia
21:00 Bucuresti
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Husi Chisinau
Buzau Ianca Braila
21:01 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Chisinau
22:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Adjud Panciu Marasesti Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila
22:31 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
23:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
23:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Brasov Poiana Brasov
23:59 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Mai multe despre Otopeni Aeroport
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Ilfov