Română

Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport

Ilfov, Romania

Stațiile și autogările din Otopeni Aeroport

Sosiri în Otopeni Aeroport
De la Ora
Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Brasov Sinaia 00:00
Brasov Poiana Brasov
Buzau Faurei Cilibia Galati Braila Ianca 00:30
Chisinau 01:25
Buzau Galati Braila Braila Ianca Braila Galati 01:30
Braila Buzau Galati Ianca
Ramnicu Sarat Focsani Buzau
Buzau Ianca Braila
Husi Chisinau 01:59
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 02:00
Baile Govora Ramnicu Valcea Targu Jiu Pitesti Horezu 03:15
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti 03:30
Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Comarnic Stupini Azuga Harman 03:40
Pitesti Rovinari Slatina (Olt) Targu Jiu Craiova Scornicesti Bals Filiasi
Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin
Scornicesti Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt)
Buzau Ianca Galati Braila 03:45
Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau Adjud 04:00
Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau Focsani
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Buzau Faurei Cilibia Galati Braila Ianca
Siret Radauti Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti
Galati Braila Braila Ianca Braila Galati Buzau
Galati Ianca Braila Buzau
Targu Jiu Pitesti Targu Jiu Petrosani Horezu Petrosani Bumbesti Jiu Ramnicu Valcea Rovinari Bumbesti Jiu Ramnicu Valcea Rovinari
Mangalia Constanta
Pegasus Varna Ruse Razgrad Shumen
Mangalia Constanta
Constanta
Buzau Ianca Braila
Pitesti Horezu Baile Govora Targu Jiu Ramnicu Valcea 04:10
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 04:15
Duda Tour Predeal Sinaia Targu Mures Sighisoara Rupea Brasov Brasov
Caciulata Calimanesti Sibiu Ramnicu Valcea Sibiu Pitesti 04:30
Balti Falesti Iasi
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Falticeni Roman Bacau 04:45
Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti Bals Craiova
Buzau Galati Ianca Braila 05:00
Ramnicu Sarat Focsani Buzau
Husi Husi Chisinau
Chisinau 05:01
TASA Suceava Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman 05:10
Tecuci Buzau Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 05:30
Galati Braila Braila Ianca Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau Ianca
Chisinau
Braila Buzau Ianca
Vatra Dornei Iacobeni Borsec Tulghes Campulung Moldovenesc Grinties Poiana Largului Toplita Borca Gheorgheni Brosteni Miercurea Ciuc Crucea Chiril 06:00
Siret Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 06:30
Azuga Harman Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Comarnic Stupini
Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati Braila
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta
Ianca Braila Buzau Galati
Ramnicu Sarat Focsani Buzau
Chisinau 06:55
Buzau Galati Braila Braila Ianca Galati Braila 07:00
Braila Buzau Ianca
Vaslui Vaslui Tecuci Tecuci Buzau Buzau Focsani Focsani Barlad Barlad Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat 07:15
Comanesti Onesti Targu Ocna 07:30
Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti Bals Craiova
Chisinau Husi 07:57
Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Vaslui Vaslui Tecuci Tecuci Buzau Buzau Focsani Focsani Barlad Barlad 08:00
Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati Braila
Buzau Ianca Galati Braila
Buzau Galati Ianca Braila
Ramnicu Sarat Focsani Buzau
Ploiesti
Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila Braila 08:30
Bucuresti
Ploiesti
Braila Buzau Ianca
Ghimbav Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Sinpetru Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Stupini Comarnic Harman Comarnic Azuga Harman Azuga Zarnesti Cristian Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Poiana Brasov Busteni Codlea Ghimbav Sinaia Brasov 09:00
Chisinau
Ploiesti
Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau 09:30
Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Buzau Ianca Galati Braila
Buzau Galati Ianca Braila
Ramnicu Sarat Focsani Buzau
Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) Bals
Craiova Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti Bals
Pegasus Ruse 09:40
Medgidia Constanta Costinesti Cernavoda Mangalia 10:00
Buzau Galati Braila Braila Ianca Galati Braila
Petrosani Horezu Bumbesti Jiu Ramnicu Valcea Rovinari Targu Jiu Pitesti
Ianca Braila Buzau
Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) Bals 10:20
Stupini Stupini Predeal Comarnic Harman Comarnic Azuga Harman Azuga Zarnesti Cristian Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Poiana Brasov Busteni Codlea Ghimbav Brasov Ghimbav Sinpetru Sinaia Brasov Sfantu Gheorghe Sinpetru Sfantu Gheorghe 10:30
Ramnicu Valcea Pitesti Pitesti
Constanta
Bucuresti 10:40
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti 10:45
Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau Adjud Focsani 11:00
Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau Focsani Barlad
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila Braila
Buzau Ianca Galati Braila
Buzau Galati Ianca Braila
Focsani Buzau Ramnicu Sarat
Baile Govora Ramnicu Valcea Targu Jiu Pitesti Horezu
Caciulata Calimanesti Sibiu Ramnicu Valcea Sibiu Pitesti
Ianca Braila Buzau
Bals Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) 11:20
Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni 11:30
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Craiova Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti Bals
Brasov Poiana Brasov
Pegasus Ruse
Mangalia Constanta
Mangalia Constanta 11:45
Piatra Neamt 12:00
Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau 12:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Buzau Galati Braila Braila Ianca
Buzau Ianca Galati Braila
Buzau Galati Ianca Braila
Focsani Buzau Ramnicu Sarat
Chisinau
Ploiesti
Ianca Braila Buzau
Codlea Poiana Brasov Busteni Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Harman Comarnic Azuga Zarnesti Cristian 13:00
Comanesti Onesti Targu Ocna
Harman Codlea Stupini Fagaras Cristian Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Poiana Brasov Ghimbav
Bals Craiova Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 13:10
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Pascani 13:30
Ploiesti
Chisinau
Baile Govora Ramnicu Valcea Targu Jiu Pitesti Horezu 13:45
Chisinau Husi 13:59
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia 14:00
Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia
Darabani Dorohoi
Galati Braila Braila Galati Ianca Braila Buzau
Braila Buzau Galati Ianca
Focsani Buzau Ramnicu Sarat
Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau Focsani Barlad 14:30
Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal
Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau Adjud
Buzau Ianca Galati Braila
Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) Scornicesti
Poiana Brasov Brasov
Calimanesti Sibiu Ramnicu Valcea Sibiu Pitesti Caciulata
Ianca Braila Buzau
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau 15:00
Medgidia Constanta Costinesti Cernavoda Mangalia
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Ianca Galati Braila Buzau Galati Braila Braila
Buzau Galati Ianca Braila
Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Adjud Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau 15:20
Bucuresti
Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu 15:30
Tisita Baisa Urziceni Ramnicu Sarat Buzau Adjud Focsani Bacau Motca Roman Cristesti Hudum Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Horia Vladeni
Pogo Tur Brasov
Pegasus Shumen Varna Ruse Razgrad 15:40
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 15:50
Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau Focsani Barlad 16:00
Busteni Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Harman Comarnic Azuga Zarnesti Cristian Codlea Poiana Brasov
Ianca Galati Braila Buzau
Ghimbav Poiana Brasov Harman Codlea Stupini Fagaras Cristian Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Brasov
Mangalia Constanta
Baile Govora Ramnicu Valcea Targu Jiu Pitesti Horezu 16:15
Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) Bals 16:20
Buzau Galati Braila Braila Galati Ianca Braila 16:30
Chisinau
Buzau Galati Ianca Braila
Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Rovinari Slatina (Olt) Targu Jiu Craiova Scornicesti Bals Filiasi Pitesti
Strehaia Scornicesti Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti
Buzau Ianca Braila
Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga 17:00
Brasov Poiana Brasov
Targu Jiu Pitesti Petrosani Horezu Bumbesti Jiu Ramnicu Valcea Rovinari
Ploiesti
TASA Suceava Roman Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud 17:10
Buzau Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci 17:30
Cilibia Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina
Ianca Galati Braila Buzau Galati Braila Braila
Buzau Ianca Galati Braila
Galati Ianca Braila Buzau
Focsani Buzau Ramnicu Sarat
Buzau Ianca Braila
Siret Radauti Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti 17:55
Chisinau 18:00
Pitesti Rovinari Slatina (Olt) Targu Jiu Craiova Scornicesti Bals Filiasi
Ploiesti
Comanesti Onesti Targu Ocna 18:15
Mangalia Constanta 18:30
Codlea Poiana Brasov Busteni Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Harman Comarnic Azuga Zarnesti Cristian 19:00
Buzau Galati Braila Braila Ianca Galati Braila
Ianca Braila Buzau Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Brasov Ghimbav Harman Poiana Brasov Codlea Stupini Fagaras Cristian Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti
Buzau Ianca Braila
TASA Suceava Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman 19:10
Bacau Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos 19:30
Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Buzau Focsani
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Buzau Ianca Galati Braila
Scornicesti Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt)
Pegasus Ruse
Pegasus Ruse
Faurei Cilibia Galati Braila Ianca Buzau 20:00
Chisinau
Ianca Braila Galati Buzau Galati Braila Braila
Ianca Braila Buzau Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Roman Bacau Radauti Suceava Falticeni Motca
Braila Buzau Ianca 20:30
Chisinau Husi 20:59
Tisita Bacau Suceava Falticeni Roman Radauti Cristesti Adjud 21:00
Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal
Buzau Galati Braila Braila Ianca Braila Galati
Brasov Poiana Brasov
Scornicesti Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) 21:30
Faurei Cilibia Galati Braila Ianca Buzau 22:00
Comanesti Onesti Targu Ocna
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 23:00
Ianca Braila Galati Buzau Galati Braila Braila
Ianca Braila Buzau Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Braila Buzau Ianca
Cantemir Cahul Chisinau Hincesti Leova 23:55
Chisinau Husi 23:59
Mai multe despre Otopeni Aeroport
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Ilfov