Fany Mangalia Constanța Cernavodă Fetești Drajna Nouă București Ploiești Comarnic Sinaia Bușteni Azuga | 00:00 |
---|
MyBus București | 00:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 00:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 01:00 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 01:28 |
---|
Otopeni Aeroport | 01:50 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 02:32 |
---|
Fany Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș Sighișoara Brașov | 02:55 |
---|
Otopeni Aeroport | 03:00 |
---|
Otopeni Aeroport | 03:20 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 03:28 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 04:32 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport | 04:40 |
---|
Otopeni Aeroport | 04:50 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 05:00 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport | 05:10 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 05:28 |
---|
Olimpia Travel Borș | 05:30 |
---|
Olimpia Travel Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liège Bonn Frankfurt Nürnberg Passau Wels Viena |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 05:32 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 05:40 |
---|
Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Salonic |
Morningstar Tour Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 06:15 |
---|
Brașov | 06:20 |
---|
Transbus Codreanu Brașov | 06:33 |
---|
Otopeni Aeroport | 06:50 |
---|
Cord Sinaia | 06:57 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 07:28 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 07:32 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 07:40 |
---|
MyBus București | 07:50 |
---|
Cord Sinaia | 07:52 |
---|
Otopeni Aeroport | 08:30 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga | 08:32 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Pucioasa Fieni Moroeni Sinaia Bușteni Azuga | 08:35 |
---|
Otopeni Aeroport | 08:50 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 08:52 |
---|
Cord Sinaia | 08:57 |
---|
MyBus București | 09:20 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 09:28 |
---|
Transbus Codreanu Azuga | 09:29 |
---|
Torino Paceco Moncalieri Marausa Alba Marsala Casale Monferrato Strasatti Mazara del Vallo San Germano Vercellese Moncalvo Avellino Menfi Asti Mercogliano Sciacca Caltabellotta Trapani Baiano Alessandria Ribera Alcamo Voghera Castellammare del Golfo Monteforte Irpino Pavia Castelvetrano Nola Partinico Campobello di Mazara Stradella Santa Ninfa Palermo Marigliano Castel San Giovanni Cefalù Torre del Greco Piacenza Salemi Caorso Partanna Tusa Scafati Santo Stefano di Camastra Nocera Superiore Cremona Sant'Agata di Militello Baronissi Minerbe Rocca di Capri Leone Fisciano Ghedi Chivasso Brolo Santhià Falcone Solofra Spasu Patti Sala Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Atripalda Messina Pero Acerno Reggio di Calabria Milano Villa San Giovanni Monza Montecorvino Rovella Rosarno Trezzo sull'Adda Lamezia Terme Dalmine Controne Falerna Bergamo Agropoli Cosenza Rovato Capaccio Lauria Inferiore Ospitaletto Lagonegro Brescia Bellizzi Irpino Villa Nuova Sala Consilina Peschiera Polla Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Vicenza Battipaglia Pontecagnano Grisignano di Zocco Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Veneția Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonàrs Villach Pince | 09:30 |
---|
Brașov |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 09:32 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga | 09:37 |
---|
Grup Atyc Onești Oituz Poiana Sărată Brețcu Lemnia Târgu Secuiesc Cernat Ozun Hărman Brașov Timișu de Jos | 09:50 |
---|
BEPS TRAVEL Konstanz Geneva Chur Yverdon-les-Bains Martigny-Combe Singen La Chaux-de-Fonds Sion Lausanne Delémont Montreux Visp Tuttlingen Brig Villingen-Schwenningen Solothurn Fribourg Rottweil Basel Berna Thun Oftringen Neuchâtel Lucerne Balingen Zug Reutlingen Aarau Biel Baden Zürich Tübingen Stuttgart Winterthur Wil Göppingen Sankt Gallen Ulm Dornbirn Günzburg Lindau Augsburg Wangen im Allgäu Ravensburg Biberach an der Riß Memmingen München Wels Linz Sankt Pölten Viena Győr | 10:30 |
---|
BEPS TRAVEL Bergen Aalborg Lillehammer Haugesund Støvring Hamar Hadsund Stavanger Mandal Hobro Søgne Randers Lillesand Viborg Århus Grimstad Arendal Skanderborg Silkeborg Tvedestrand Ikast Porsgrunn Larvik Holstebro Herning Sandefjord Brande Tønsberg Horsens Drammen Oslo Vejle Moss Fredrikstad Sarpsborg Strömstad Uddevalla Göteborg Halmstad Helsingborg Malmö Copenhagen Køge Slagelse Odense Fredericia Kolding Haderslev Åbenrå Søndenbro Flensburg Schleswig Rendsburg Kiel Neumünster Hamburg Rostock Berlin Leipzig Dresda Ústí nad Labem Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr |
BEPS TRAVEL Budapesta |
BEPS TRAVEL Londra Glasgow Aberdeen Stonehaven Maidstone Dumfries Canterbury Carlisle Dundee Perth Dover Penrith Kendal Calais Dunblane Lancaster Dunkerque Stirling Blackpool Lille Falkirk Kortrijk Preston Dunfermline Kirkcaldy Blackburn Tournai Wigan Livingston Mons Edinburgh Liverpool Charleroi Warrington Namur Newcastle upon Tyne Liège Sunderland Manchester Crewe Durham Aachen Düren Stoke on Trent Middlesbrough Darlington Koln Telford Wolverhampton York Olpe Birmingham Kingston upon Hull Siegen Dillenburg Leeds Worcester Giesen Hereford Bradford Cheltenham Bad Hersfeld Doncaster Sheffield Eisenach Chesterfield Swindon Erfurt Jena Mansfield Oxford Nottingham Reading Gera Derby Zwickau Loughborough Chemnitz Leicester Chomutov Praga Coventry Humpolec Northampton Kettering Jihlava Peterborough Brno Malacky Cambridge Bratislava Bedford Győr Milton Keynes Luton |
BEPS TRAVEL Belfast Shannon Limerick Lisburn Nenagh Antrim Maghera Roscrea Cookstown Dungannon Portlaoise Portadown Kildare Newry Newbridge Dundalk Drogheda Swords Dublin Naas Carlow Kilkenny Waterford Wexford Cherbourg Valognes Bayeux Caen Falaise Argentan Sées Dreux Paris Château-Thierry Reims Châlons-en-champagne Verdun-sur-Meuse Metz Luxembourg Saarlouis Saarbrücken Homburg Kaiserslautern Mannheim Heidelberg Sinsheim Heilbronn Crailsheim Ansbach Nürnberg Amberg Plzeň Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr |
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 10:37 |
---|
Cord Sinaia | 10:57 |
---|
Transbus Codreanu Azuga | 11:14 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 11:19 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 11:28 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 11:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 11:50 |
---|
Otopeni Aeroport |
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 12:22 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 12:29 |
---|
MyBus București | 12:30 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport |
Transbus Codreanu Azuga | 13:14 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 13:28 |
---|
Otopeni Aeroport | 13:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 13:32 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 13:37 |
---|
Cord Sinaia | 13:57 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Pucioasa Fieni Moroeni Sinaia Bușteni Azuga | 14:05 |
---|
Otopeni Aeroport | 14:20 |
---|
Transbus Codreanu Constanța Slobozia Sinaia | 14:23 |
---|
MyBus București | 14:30 |
---|
Cord Sinaia | 14:52 |
---|
Otopeni Aeroport | 15:00 |
---|
Transbus Codreanu Azuga | 15:14 |
---|
Grup Atyc Brașov | 15:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 15:28 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 15:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 15:50 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport |
Cord Sinaia | 15:57 |
---|
Otopeni Aeroport | 16:00 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga | 16:12 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Aninoasa Doicești Lăculețe Pucioasa Moțăeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietroșița Moroeni Glod Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 16:25 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 16:52 |
---|
Cord Sinaia |
MyBus București | 17:00 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 17:20 |
---|
Otopeni Aeroport |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 17:28 |
---|
Transbus Codreanu Azuga | 17:29 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 17:32 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga |
Cord Sinaia | 17:57 |
---|
Otopeni Aeroport | 18:00 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 18:09 |
---|
Constanța Mihail Kogălniceanu Crucea Hârșova Giurgeni Țăndărei Slobozia Perieți Andrășești Ciochina Căzănești Munteni Buzău Malu Ion Roată Alexeni Manasia Urziceni Albești-Paleologu Ploiești Blejoi Florești Câmpina Comarnic Sinaia Bușteni | 18:10 |
---|
Grup Atyc Brașov | 18:45 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 19:19 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 19:28 |
---|
Otopeni Aeroport | 19:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 19:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 19:50 |
---|
Otopeni Aeroport | 21:20 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 21:28 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 21:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 22:00 |
---|
Otopeni Aeroport | 22:50 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 23:02 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 23:28 |
---|
Otopeni Aeroport | 23:30 |
---|
Otopeni Aeroport | 23:50 |