Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 05:58 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 06:00 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 07:13 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 07:15 |
---|
Oradea Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Drăgești Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni | 07:30 |
---|
Băița Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 07:43 |
---|
Băița Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 07:45 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 08:00 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 08:02 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 08:13 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 08:15 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 08:58 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 09:00 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani |
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 09:02 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 09:58 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 10:00 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani |
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 10:02 |
---|
Deva Brad Țebea Baia de Criș Târnava de Criș Ocișor Țărmure Hălmagiu Vîrfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Cărpinet Vașcău Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 10:30 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 10:45 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 10:47 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș | 11:13 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 11:15 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 11:45 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 11:47 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 12:13 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 12:15 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș | 13:13 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 13:15 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 13:45 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 13:47 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș | 13:53 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 13:55 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 14:13 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 14:15 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani |
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 14:17 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 15:15 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 15:17 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 15:43 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 15:45 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 16:00 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 16:02 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș | 16:08 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 16:10 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 16:13 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani | 16:15 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 16:30 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 16:32 |
---|
Oradea Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Drăgești Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni | 16:45 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 17:43 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 17:45 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani |
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 17:47 |
---|
Deva Brad Țebea Baia de Criș Târnava de Criș Ocișor Țărmure Hălmagiu Vîrfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Cărpinet Vașcău Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș | 18:00 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 18:45 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 18:47 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești | 20:15 |
---|
Oradea Sânmartin Băile Felix Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani | 20:17 |