Română

Mersul autobuzelor Sibiu

Sibiu, Romania

Stațiile și autogările din Sibiu

Gara CFR Sibiu

Piata 1 Decembrie 1918

Statie Sibiu

necunoscuta

Autogara Q7 Sibiu

Str. Scoala de Inot nr.1

Autogara Turnisor (Atlassib)

Str. Autogarii nr.1

Autogara Amad Touristik SRL

Str. Calea Poplacii nr.58

Parcare McDonalds

Soseaua Alba Iulia 42

Autogara Sibiu Vest

str Europa Unita 11

Sibiu

Strada Autogării 1

Agentia Lilian Express Sibiu

Str. Stefan cel Mare nr.50

Autogara PLETL

Strada Barcelona

Sala Thalia

B-dul Corneliu Coposu

Aeroport International Sibiu

Șoseaua Alba Iulia 73

Autogara Kessler Sibiu

Str. Eduard Albert Bieltz nr.21

Kaufland-Selimbar

DN1, Km 306, Strada Sibiului, Nr. 5, Șelimbăr 557260, Romania
Sosiri în Sibiu
De la Ora
Cicirlau Cluj Napoca Turda Alba Iulia Tautii Magheraus Apa Sebes Livada Teius Satu Mare Aiud Seini Gilgau Baia Mare Ileanda Dej Somcuta Mare Gherla 00:15
Tisita Galati Targu Secuiesc Focsani Onesti Tecuci Fagaras Adjud Braila Brasov 00:50
Tecuci Galati Targu Secuiesc Focsani Brasov Adjud Fagaras Braila Onesti 01:00
Teius Hereclean Mihaesti Miercurea Sibiului Ciumarna Sanpaul Saliste Romanasi Sardu Sebes Poarta Salajului Nadasel Alba Iulia Sanmihaiu Almasului Mera Turda Chendremal Radaia Cluj Napoca Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Unirea Pericei Topa Mica Aiud Varsolt Berindu 01:30
Breda Dordrecht Paris Antwerp Rotterdam Haga Amsterdam
Suben Bruxelles Dover Lille Liverpool Londra Coventry Linz Aachen Ipswich Milton Keynes Dunkerque Calais Deggendorf Luton Duisburg Regensburg Northampton Nurnberg Birmingham Frankfurt Manchester Koln Viena Liege
Dresda Jonkoping Berlin Linkoping Hamburg Norrkoping Flensburg Nykoping Odense Stockholm Copenhagen Kolding Malmo Boras Landskrona Padborg Budapesta Helsingborg Vaxjo Brno Halmstad Neumunster Praga Goteborg
Omega Group Bratislava Brno Praga 01:55
Linkoping Jonkoping Goteborg Varberg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Boras Stockholm Norrkoping 02:00
Omega Group Bratislava Brno Praga Viena
Ramnicu Valcea Otopeni Aeroport Calimanesti Pitesti Caciulata
Praga Aalborg Berlin Arhus Dresda Horsens Vejle Odense Nyborg Slagelse Ringsted Copenhagen Tapernoje 02:15
Pitesti Caciulata Ramnicu Valcea Otopeni Aeroport Sibiu Calimanesti
Chisinau
Deva Lugoj Viena Timisoara Budapesta Arad 03:00
Orastie Timisoara Sebes Lugoj Arad Deva Giarmata
Filadelfia Charter Bulgaria Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik 03:15
Cluj Napoca 04:00
Olimpia Travel Bors
ORLAN Praga Brno 04:30
Express BusLine Praga Brno
ORLAN Praga Brno 04:40
Otopeni Aeroport Ramnicu Valcea 05:10
Nou Daia Daia Nou 05:35
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 05:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Sura Mare Slimnic Rusi 05:45
Poplaca
Daia Nou Rosia Daia Vurpar 05:46
Gura Raului Cristian Orlat 05:55
Rusciori
Hamba Sura Mare
Selimbar Cisnadie
Bungard Selimbar
Vestem
Judetean Mag 05:59
Cluj Napoca 06:00
Sibiu
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului 06:10
Slimnic Sura Mare Rusi 06:15
Judetean Amnas 06:17
Fofeldea Cornatel Casolt Daia Chirpar Ilimbav Marpod 06:25
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Hamba Sura Mare
Cisnadie Selimbar
Poplaca
Sasaus
Constanta Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Cernavoda Calimanesti Caciulata Bucuresti Mangalia Bucuresti Ramnicu Valcea 06:30
Daia Vurpar Daia Nou Rosia 06:31
Nou Daia Daia Nou 06:35
DACOS Calimanesti Talmaciu Ramnicu Valcea 06:43
Rusi Sura Mare Slimnic 06:50
Mandra Ocna Sibiului Ocna Sibiului Armeni Sura Mica Pauca Alamor
Gura Raului Cristian Orlat 06:55
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Judetean Brosteni
Saliste Rod Sacel Tilisca Cristian Jina Gales Poiana Sibiului 06:56
Casolt Hosman Vecerd Tichindeal Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich 07:07
Hamba Sura Mare 07:10
Selimbar Cisnadie
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 07:15
Sadurel Sadu Cisnadie Selimbar 07:20
Vestem
Nou Daia Daia Nou 07:25
Selimbar Cisnadie
Bungard Selimbar
Lazar Trans SRL Bruiu 07:30
Daia Vurpar Daia Nou Rosia 07:31
Boita Colonia Talmaciu Talmaciu 07:35
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 07:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Cirtisoara Scoreiu Porumbacu de Jos Avrig Bradu Vestem 07:50
Cisnadie Selimbar Sadu
Lazar Trans SRL Cirtisoara
Gura Raului Cristian Orlat 07:55
Hamba Sura Mare
Cisnadie Selimbar
Deva Sebes 08:00
Cornatel
Wolfsburg Karlsruhe Neumunster Passau Bad Mergentheim Bremen Gottingen Koln Zwickau Soltau Offenburg Hildesheim Heilbronn Busum Regensburg Ingolstadt Liege Kassel Trier Chemnitz Luneburg Albstadt Hannover Ludwigsburg Heide Nurnberg Landshut Hasselt Speyer Bonn Dresda Oldenburg Freiburg im Breisgau Paderborn Stuttgart Kiel Furth Munchen Leuven Pirmasens Duren Erfurt Papenburg Villingen-Schwenningen Bielefeld Tubingen Sankt Peter-Ording Erlangen Augsburg Bruxelles Homburg Aachen Fulda Amsterdam Singen Munster Reutlingen Husum Ansbach Ulm Antwerp Kaiserslautern Dusseldorf Potsdam Frankfurt Hamburg Bocholt Cottbus Schleswig Bayreuth Memmingen Gent Saarlouis Wuppertal Berlin Mainz Schwerin Hof Osnabruck Halle Kappeln Kempten Namur Duisburg Magdeburg Manheim Emden Wurzburg Minden Leipzig Saarbrucken Flensburg Lindau Charleroi Essen Goslar Mannheim Bremerhaven Salzburg Bamberg Vechta Gera Luxembourg Viena Friedrichshafen Mons Dortmund Braunschweig Heidelberg Lubeck Innsbruck Schweinfurt Cloppenburg Jena Koblenz Ravensburg Konstanz Hamm
Casolt Hosman Vecerd Tichindeal Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Fofeldea Altina Ighisu Vechi Vard Nocrich 08:07
Selimbar Cisnadie 08:10
Hamba Sura Mare 08:25
Bungard Selimbar
Colombi SRL Valcea Perisani 08:26
AXI TOURS Brasov 08:30
Porumbacu De Sus
Vestem
Lazar Trans SRL Avrig
Coltrans Antibes Hospitalet Graz Marseille Amposta Klagenfurt Nimes Benicarlo Cremona Montpellier Castellon de la Plana Piacenza Besier Sagunto Alessandria Narbonne Valencia Genova Perpignan Madrid Savona La Jonquera Villach Ventimiglia Girona San Remo Barcelona Budapesta Nice Taragona Viena
Nou Nou Daia Daia 08:35
Poplaca
Cisnadie Selimbar 08:40
Topircea
Ghijasa De Sus 08:43
Sura Mare Buia Seica Mare Ravasel Stenea Rusi Mihaileni Boarta Slimnic Salcau Calvasar Metis 08:46
Daia Vurpar Daia Nou Rosia
Gura Raului Cristian Orlat 08:55
Victoria Ucea de Jos Arpasu de Jos Scoreiu Porumbacu de Jos Avrig Bradu 08:57
Lazar Trans SRL Victoria
Sighisoara Medias Reghin Targu Mures 09:00
Pitesti Ramnicu Valcea
Lauer Dumbraveni Medias Targu Mures Sighisoara
Lauer Pitesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Brezoi 09:08
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 09:10
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie
DACOS Calimanesti Talmaciu Ramnicu Valcea 09:13
Cluj Napoca Aiud Turda Teius Sebes Apoldu de Sus Alba Iulia 09:15
Slimnic 09:20
Kessler Targu Mures Sighisoara Medias 09:30
Sibiu
Ramnicu Valcea Otopeni Aeroport Calimanesti Pitesti Caciulata
Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca Floresti
Cazanesti Cozia Brezoi Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Horezu Cainenii Mari Ramnicu Valcea Talmaciu Calimanesti Pietrari Stoenesti Bunesti 09:32
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 09:40
Ramnicu Valcea Horezu Calimanesti 09:42
Caciulata Ramnicu Valcea Otopeni Aeroport Sibiu Calimanesti Pitesti 09:45
Selimbar Cisnadie 10:10
Trans Seb Tarnaveni Medias Targu Mures Iernut 10:30
Capital Lines Chisinau Straseni Calarasi Ungheni
Essen Nurnberg Dortmund Heilbronn Mannheim Darmstadt Frankfurt Giesen Siegen Gummersbach Koln Deggendorf Dusseldorf Regensburg
Bucuresti
Brasov Ploiesti Buzau Focsani Galati Fagaras
Medias Sighisoara Targu Mures
Voltrans Alba Iulia 10:36
Cluj Napoca Sebes Alba Iulia Aiud Turda 10:38
Lazar Trans SRL Avrig 10:40
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 10:43
Metis Sura Mare Buia Seica Mare Ravasel Stenea Rusi Mihaileni Boarta Slimnic Salcau Calvasar 10:46
Budapesta 10:50
Gura Raului Cristian Orlat 10:55
Deva Orastie Sebes Alba
Orastie Deva Sebes Alba
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti
DACOS Cluj Napoca Alba Iulia Turda Sebes Aiud 10:56
Vito Reisen Zurich Berna Lausanne 11:00
Lugoj Viena Timisoara Budapesta Arad Deva
Lauer Freilassing Freiburg im Breisgau Traunstein Pforzheim Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Karlsruhe Rastatt Offenburg
Lauer Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Gummersbach Ansbach Siegen Nurnberg Gisen Regensburg Frankfurt Deggendorf Offenbach Passau Darmstadt Mannheim Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn
Selimbar Cisnadie 11:10
Slimnic Sura Mare Rusi 11:30
DO RA Travel Lausanne Viena Hochst Zurich Berna
Ampuria Reisen Frankfurt Bielefeld Wiesbaden Hannover Passau Koblenz Deggendorf Bonn Regensburg Koln Nurnberg Dusseldorf Ansbach Duisburg Wurzburg Essen Heidelberg Dortmund Mannheim Munster Mainz Gutersloh
Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich Casolt Hosman Tichindeal Vecerd Barghis Coves 11:37
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 11:50
Poplaca 11:55
AXI TOURS Brasov 12:00
Cirtisoara Balea Cascada
Bucuresti Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti 12:06
Selimbar Cisnadie 12:10
Maidstone Leicester Plzen Canterbury Nottingham Praga Dover Wembley Brno Chesterfield Calais Bratislava Sheffield Brugge Budapesta Northampton Gent Bruxelles Luxembourg Nurnberg Saarbrucken Leeds Mannheim Luton Heidelberg Londra Watford Heilbronn 12:15
Londra Portadown Holyhead Maidstone Mannheim Chester Dover Heidelberg Liverpool Calais Heilbronn Stoke on Trent Luxembourg Nurnberg Telford Saarbrucken Plzen Wolverhampton Bratislava Birmingham Budapesta Coventry Belfast Milton Keynes Praga Dun Dealgan Luton Brno Dublin
Adjud Galati Braila Marasesti Focsani Tisita Brasov Targu Secuiesc Onesti Fagaras
Horezu Balcesti Cainenii Mari Boita Targu Jiu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea 12:19
GRUP ATYC Pitesti Stefanesti Selimbar Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Adanca Olteni Bascov Gaesti Suta Seaca Draganu Ploiesti Picior De Munte Moraresti Sacueni Razvad Dragodana Milcoiu Mija Dumbrava Gaesti Caciulata Bratasanca Viisoara Gura Foii Brezoi Stoenesti Ploiesti Crangurile de Jos Cainenii Mari Topoloveni Targoviste Leordeni Rau Vadului I.L.Caragiale Targoviste Calinesti Talmaciu Darmanesti 12:20
Deva Arad Timisoara Orastie 12:30
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Bucuresti Pitesti
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Frankfurt Wurzburg Erlangen Regensburg Nurnberg Offenbach am Main Deggendorf Aachen Passau Koln Bonn Koblenz Limburg
Lazar Trans SRL Avrig 12:40
Sebes Alba Iulia Campeni 12:45
Udine Salerno Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre 13:00
Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Aschaffenburg Dortmund Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau
Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim Deggendorf Landshut Munchen Augsburg
Tarnaveni Medias Targu Mures
Schwechat Ljubljana
Sebes Orastie Deva Lugoj Timisoara Sibot
Timisoara Sebes Oradea Lugoj Arad Deva Giarmata Orastie
Selimbar Cisnadie 13:10
Edion Trans Ferrara Bologna Firenze Trieste Figline Valdarno Monfalcone Arezzo Udine Montepulciano Pordenone Chiusi Mestre Orte Padova Roma Monselice Rovigo 13:15
Bungard Selimbar 13:25
Rusi Sura Mare Slimnic 13:30
Craiova Ganeasa Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Bals Caciulata
Coltrans Ferrara Bologna Firenze Budapesta Arezzo Viena Roma Graz Klagenfurt Villach Udine Mestre Padova
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 13:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Hamba Sura Mare
Cisnadie Selimbar
Poplaca
DACOS Turda Sebes Aiud Alba Iulia Cluj Napoca 13:45
Kessler Heilbronn Mannheim Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Passau Dusseldorf Deggendorf Essen Regensburg Dortmund Nurnberg
Rosia Daia Vurpar Daia Nou 13:46
Nou Nou Daia Daia 13:50
Gura Raului Cristian Orlat 13:55
Poiana Sibiului Saliste Rod Sacel Tilisca Cristian Jina Gales 13:56
Judetean Medias 14:00
Braila Buzau Mizil Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Fagaras Galati
Plesoiu Ionesti Prundeni Ramnicu Valcea Boita Babeni Pielesti Ganeasa Strejesti Bals Cainenii Mari Brezoi Craiova Dragasani Calimanesti 14:02
Vestem 14:05
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus 14:10
DACOS Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Bucuresti 14:18
Boisoara 14:22
Poplaca 14:25
Barcelona Tarragona Reus Alcaniz Calatayud Padova Guadalajara Verona Madrid Nice Zaragoza Montpellier Girona Figueras 14:30
Viena Dorchester Basingstoke Brighton Corby Mouscron Wolverhampton Cheltenham Chelmsford Sheffield Passau Spalding Ipswich Chichester Kettering Tourcoing Telford Gloucester Harlow Doncaster Portsmouth Regensburg Boston Rothwell Lille Worcester Bristol Bracknell Cambridge Leeds Fareham Nurnberg Grantham Market Harborough Calais Hereford Bath Farnborough Bedford Manchester Southampton Heilbronn Leicester Wellingborough Dover Ross on Wye Weston-super-Mare Crawley Milton Keynes Liverpool Thetford Mannheim Nottingham Northampton Folkestone Monmouth Taunton Horsham Bicester Kingston upon Hull Norwich Kaiserslautern Derby Rugby Ashford Newport Wellington Colchester Oxford Fakenham Trier Coventry Banbury Canterbury Cardiff Yeovil Luton Newbury King's Lynn Luxembourg Nuneaton Warwick Maidstone Lincoln Bournemouth Aylesbury Andover Wisbech Liege Birmingham Stratford-upon-Avon Londra Chesterfield Nickelsdorf Weymouth Reading Winchester Peterborough Bruxelles Burton upon Trent Evesham Basildon Stoke on Trent
ETA Targu Jiu Cerna Novaci Govora Targu Jiu Rugetu Cernadia Ramnicu Valcea Scoarta Slatioara Baia De Fier Calimanesti Bengesti Horezu Polovragi Brezoi Ciocadia Costesti Racovita Pociovalistea Talmaciu Pietrari 14:38
Selimbar Cisnadie 14:40
Turda Cluj Napoca Alba Iulia Sebes Alba Aiud 14:49
Gura Raului Cristian Orlat 14:55
Rusi Slimnic Sura Mare 15:00
Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti
Cisnadie Selimbar 15:10
Lazar Trans SRL Avrig
Targu Mures Tarnaveni Medias 15:15
Vestem 15:20
Poplaca 15:25
Selimbar Bungard
AXI TOURS Brasov 15:30
Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Randers Abenra Praga Hamburg
Helsingborg Berlin Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Tapernoje Sodertalje Copenhagen Stockholm Malmo Dresda Landskrona Praga
Copenhagen Nykoping Malmo Sodertalje Landskrona Stockholm Helsingborg Praga Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Tapernoje Norrkoping
Liege Bruxelles Viena Antwerp Linz Gent Suben Lille Deggendorf Londra Regensburg Koln Nurnberg Wurzburg Frankfurt Aachen
Galati Targu Secuiesc Focsani Brasov Adjud Fagaras Braila Onesti Tecuci
Piatra Neamt
Essen Deggendorf Dortmund Passau Ulm Linz Karlsruhe Sankt Polten Heidelberg Viena Frankfurt Munchen Koln Augsburg Dusseldorf Stuttgart Mannheim Duisburg Landshut
Timisoara Sebes Lugoj Arad Deva Giarmata Orastie
Rusi Sura Mare Slimnic 15:35
Voltrans Alba Iulia 15:36
Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich Casolt Hosman Vecerd Tichindeal 15:37
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 15:40
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Cisnadie Selimbar
Rosia Daia Vurpar Daia Nou 15:46
Daia Nou Nou Daia 15:50
Gura Raului Cristian Orlat 15:55
Hamba Sura Mare
Judetean Brosteni
Iasi Avrig Targu Secuiesc Roman Bacau Onesti Brasov Targu Frumos Fagaras 16:00
Apold
Europa Buss Ostende Luton Liverpool Brno Calais Milton Keynes Praga Dunkerque Northampton Nurnberg Dover Coventry Wurzburg Canterbury Birmingham Frankfurt Maidstone Leicester Koln Londra Doncaster Aachen Londra Manchester Liege Londra Bolton Bruxelles Londra Budapesta Gent Londra Bolton Bratislava
Cisnadie Selimbar 16:10
Cluj Napoca 16:15
Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes
Somcuta Mare Teius Baia Mare Alba Iulia Ileanda Sebes Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud
Alamor Mandra Ocna Sibiului Ocna Sibiului Armeni Sura Mica Pauca 16:20
Vestem
Rusi Slimnic Sura Mare 16:30
Orastie Deva Arad Timisoara
Pitesti Bucuresti Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Berlin Hamburg Bratislava Brno Praga Dresda Leipzig Halle Magdeburg
Ocna Sibiului Ocna Sibiului Sura Mica 16:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Cisnadie Selimbar
Poplaca
Selimbar Bungard
DACOS Turda Sebes Aiud Cluj Napoca Alba Iulia 16:45
Filadelfia Charter Grecia Skala Potamias Makryammos Thassos Keramoti Kresna Skala Rachioni Sofia Skala Prinos Limenaria Pefkari Potos Kinira
Gura Raului Cristian Orlat 16:55
Boita Colonia Talmaciu Talmaciu 17:00
Galati Targu Secuiesc Focsani Tulcea Onesti Tecuci Fagaras Adjud Braila Brasov Tisita
Cirtisoara Balea Cascada
Rusciori 17:05
Alba Iulia Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Turda Unirea Aiud
Selimbar Cisnadie 17:10
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea 17:15
Cluj Napoca Aiud Turda Teius Sebes Apoldu de Sus Alba Iulia
DACOS Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Bucuresti 17:18
Hamba Sura Mare 17:25
Husi Fagaras Vaslui Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau 17:28
Rusi Sura Mare Slimnic 17:30
Trans Seb Tarnaveni Medias Targu Mures Iernut
Daia Nou Nou Daia 17:35
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului 17:40
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie
Selimbar Bungard
DACOS Turda Sebes Aiud Alba Iulia Cluj Napoca 17:45
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
Rosia Daia Vurpar Daia Nou 17:46
Vestem 17:50
Poiana Sibiului Saliste Rod Sacel Tilisca Cristian Jina Gales 17:56
Dunkerque Coventry Birmingham Dover Leicester Plzen Canterbury Doncaster Newquay Budapesta Maidstone Manchester Saliste Nurnberg Londra Bolton Wurzburg Londra Bolton Frankfurt Londra Brno Koln Londra Bratislava Aachen Luton Praga Liege Milton Keynes Calais Northampton Liverpool 18:00
Lugoj Viena Timisoara Budapesta Arad Deva
Topircea 18:05
Poplaca 18:10
Thetford Sutton on Hull Rugby Folkestone Ross on Wye Bicester Leeds Leicester Durham Bridgwater Crawley Milford Haven Southampton Grimsby Northampton Dover Hereford Milton Keynes Doncaster Grantham Middlesbrough Weston-super-Mare Farnborough Carmarthen Fareham Blackburn Wellingborough Calais Worcester Bedford Sheffield Boston Darlington Bath Bracknell Llanelli Rothwell Portsmouth Preston Market Harborough Dunkerque Telford Cambridge Helston Spalding Barrow in Furness Bristol Harlow Swansea Kettering Chichester Southport Lille Wolverhampton Bridport Ipswich Truro Kendal Gloucester Chelmsford Stoke on Trent Corby Worthing Bolton Mons Burton upon Trent Dorchester Basingstoke Newquay Scarborough Cheltenham Basildon Chesterfield Peterborough Brighton Manchester Charleroi Birmingham Weymouth Reading Saint Austell Wisbech Lancaster Evesham Londra Lincoln Winchester Liverpool Namur Nuneaton Newcastle upon Tyne Bournemouth Aylesbury Plymouth King's Lynn Blackpool Stratford-upon-Avon Maidstone Cardiff Andover Warrington Luxembourg Coventry Sunderland Yeovil Luton Torquay Fakenham Harrogate Warwick Canterbury Newport Newbury Chester Saarlouis Derby Carlisle Wellington Colchester Exmouth Norwich York Banbury Ashford Monmouth Oxford Bradford Saarbrucken Nottingham Penrith Taunton Horsham Exeter
Almere-Buiten Eindhoven Genk Veendam Dordrecht Haga Weert Hasselt Haren Rotterdam Leiden Venlo Liege Groningen Arnhem Amsterdam Roermond Tilburg Leek Ede Haarlem Maastricht Breda Drachten Utrecht Hoorn Leeuwarden Antwerp Roosendaal Amersfoort Alkmaar Dokkum Geel Middelburg Apeldoorn Meppel Lierre Vlissingen Almelo Emmen Gent Nijmegen Zwolle Heerenveen Oss Kampen Helmond Bruxelles Stadskanaal Waalwijk
Hannover Mainz Halle Duren Hof Konstanz Villingen-Schwenningen Kempten Busum Paderborn Mannheim Leipzig Aachen Wurzburg Soltau Singen Lindau Heide Bielefeld Gera Dusseldorf Bamberg Luneburg Strasbourg Friedrichshafen Heidelberg Kiel Munster Jena Wuppertal Schweinfurt Oldenburg Potsdam Ravensburg Karlsruhe Sankt Peter-Ording Bocholt Gottingen Duisburg Bad Mergentheim Papenburg Berlin Zwickau Heilbronn Husum Osnabruck Kassel Essen Ingolstadt Hamburg Magdeburg Chemnitz Ludwigsburg Schleswig Nurnberg Minden Marburg an der Lahn Dortmund Landshut Bern Goslar Dresda Stuttgart Kappeln Furth Vechta Koblenz Hamm Munchen Schwerin Braunschweig Erfurt Tubingen Flensburg Trier Erlangen Cloppenburg Offenburg Augsburg Bremerhaven Wolfsburg Fulda Reutlingen Bonn Ansbach Bremen Albstadt Ulm Lubeck Hildesheim Frankfurt Cottbus Koln Bayreuth Celle Freiburg im Breisgau Memmingen Neumunster
Forli Petilia Policastro Roma Milano Villa San Giovanni Trieste Avellino Scalea Lecce Ascoli Piceno Soverato Marina Verona Parma Cutro Frosinone Pavia Bovalino Marina Monfalcone Salerno Castrovillari Corigliano Calabro Teramo Ferrara Brescia Isola di Capo Rizzuto Cassino Arezzo Locri San Giorgio di Nogaro Barletta Bernalda Rossano Pescara Mantova Cesena Botricello Vasto Pesaro Siderno Marina Latisana Andria Ginosa Paola Orvieto Modena Rimini Catanzaro Termoli Policoro Senegalia Palmi Portogruaro Bari Rende Terni Bologna Cremona Lamezia Terme Caserta Gioia del Colle Ancona Taurianova San Dona di Piave Altamura Reggio nell'Emilia Cosenza Asti Piacenza Reggio di Calabria San Severo Martina Franca Novara Gioia Tauro Mestre Matera Imola Cariati Bra Prato Melito di Porto Salvo Napoli Taranto Alessandria Polistena Padova Lugo Ciro Marina Moncalieri Calenzano Bova Marina Pinerolo Potenza Ostuni Tortona Rosarno Vicenza Faenza San Giovanni in Fiore Torino Bergamo Brancaleone Marina Cuneo Polla Brindisi Civitanova Marche Monasterace Rovigo Ravenna Crotone Rivoli Monza Bianco Foggia Sala Consilina Manduria San Benedetto del Tronto Tropea San Bonifacio
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti 18:15
Rusi Slimnic Sura Mare 18:30
Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Fetesti Constanta Tulcea
Targu Secuiesc Focsani Onesti Tecuci Fagaras Adjud Braila Brasov Tisita Galati
Selimbar Cisnadie 18:40
Judetean Amnas 18:47
Gura Raului Cristian Orlat 18:55
ORLAN Varna Shumen Razgrad Ruse 19:00
DACOS Calimanesti Talmaciu Ramnicu Valcea
Aiud Turda Cluj Napoca Alba Iulia Sebes Alba 19:04
Hamba Sura Mare 19:10
ETA Targu Jiu Novaci Govora Targu Jiu Rugetu Cernadia Ramnicu Valcea Scoarta Slatioara Baia De Fier Calimanesti Bengesti Horezu Polovragi Brezoi Ciocadia Costesti Racovita Pociovalistea Talmaciu Pietrari Cerna 19:23
Slimnic Rusi Sura Mare 19:30
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Bucuresti Calimanesti
Iasi Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras Avrig Targu Frumos Roman
Vecerd Tichindeal Barghis Coves Agnita Daia Cornatel Altina Fofeldea Ighisu Vechi Vard Nocrich Casolt Hosman 19:37
Selimbar Cisnadie 19:40
Poplaca
DACOS Alba Iulia Turda Sebes Aiud Cluj Napoca 19:45
Calvasar Metis Sura Mare Buia Seica Mare Ravasel Stenea Rusi Mihaileni Boarta Slimnic Salcau 19:46
Arad 20:00
Sebes Cluj Napoca Oradea Alesd Huedin Turda Aiud Alba Iulia 20:15
Arad Timisoara Sebes Orastie Deva Lipova
Judetean Brosteni 20:25
AXI TOURS Brasov 20:30
Tecuci Galati Targu Secuiesc Focsani Brasov Adjud Fagaras Braila Onesti
Selimbar Cisnadie 20:40
Poplaca
Timisoara Saliste Lugoj Margina Traian Vuia Dumbrava Faget Cosava Dobra Deva Orastie Sebes Alba Miercurea Sibiului 20:51
Gura Raului Cristian Orlat 20:55
Arad 21:00
Arad
DACOS Cluj Napoca Alba Iulia Turda Sebes Aiud 21:15
Poplaca 21:25
Husi Fagaras Vaslui Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau 21:28
Sura Mare Rusi Slimnic 21:30
Selimbar Cisnadie 21:40
Calimanesti Ramnicu Valcea Bucuresti Pitesti Brezoi 21:45
Vestem 21:50
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului 21:55
Ocna Sibiului Sura Mica Ocna Sibiului
Hamba Sura Mare
Bucuresti 22:00
Otopeni Aeroport Calimanesti Pitesti Caciulata Ramnicu Valcea
Daia Daia Nou Nou 22:05
Caciulata Ramnicu Valcea Otopeni Aeroport Sibiu Calimanesti Pitesti 22:15
Nou Rosia Daia Vurpar Daia 22:16
Slimnic Rusi Sura Mare 22:30
Arad
Ramnicu Valcea Otopeni Aeroport
Selimbar Cisnadie 22:40
Onesti Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Bacau Avrig Suceava Fagaras Brasov Targu Secuiesc 22:55
Slimnic Sura Mare Rusi 23:00
Buzau Braila Galati Ploiesti Mizil Predeal Sinaia Fagaras Brasov
Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Sebes Turda
Ploiesti Mizil Buzau Braila Constanta Brasov Lacu Sarat
Poplaca 23:25
Mlada Boleslav Brno Praga Dresda Berlin Budapesta Bratislava Magdeburg Hannover Hamburg 23:30
Sibiu
Selimbar Cisnadie 23:40
Mai multe despre Sibiu
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Sibiu