Română

Autocare Albena Bulgaria ➞ Eforie Sud Romania

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
05:30
08:40
LMMJVSD
2h
06:50
10:40
Mercado Sud
LMMJVSD
70lei
Informații
14:10
13:25
LMMJVSD
2h
08:20
15:25
Mercado Sud
LMMJVSD
70lei
Informații
14:50
13:45
LMMJVSD
2h
05:50
15:45
Mercado Sud
LMMJVSD
70lei
Informații
08:30
14:45
LMMJVSD
2h
09:30
16:45
Mercado Sud
LMMJVSD
70lei
Informații
07:10
16:25
LMMJVSD
2h
07:00
18:25
Mercado Sud
LMMJVSD
70lei
Informații
04:00
16:45
LMMJVSD
2h
05:50
18:45
Mercado Sud
LMMJVSD
70lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Albena - Eforie Sud

Despre Albena - Eforie Sud

Cât costă o călătorie cu autocarul Albena - Eforie Sud?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Albena la Eforie Sud este de 70 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Albena către Eforie Sud?

De la Albena la Eforie Sud circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile LA HOTELUL UNDE SUNTETI CAZATI sau la HOTEL DOBRUDJA, Parcarea de autocare (vis-a-vis de Centrul de Informare Turistica).

Când pleacă autocarul din Albena către Eforie Sud?

Primul autobuz din Albena pleacă la 08:40, iar ultimul este la 16:45.

Când durează călătoria cu autocarul din Albena către Eforie Sud?

Călătoria cu autocarul de la Albena la Eforie Sud, durează 2h.

Filtru