Română

Autocare Aleșd Romania ➞ Nürnberg Germania

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
01:30
17:00
LMMJVSD
13h
19:30
06:00
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
100
Cumpără bilet
Informații
11:30
17:00
LMMJVSD
13h
20:10
06:00
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
100
Circulă doar joi
Informații
02:50
22:30
LMMJVSD
14h30'
07:30
13:00
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
90
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
14:10
14:00
LMMJVSD
14h
09:20
04:00
a doua zi
AlexaTrans
LMMJVSD
80
Rezervă acum
Informații
10:10
16:00
LMMJVSD
20h18'
12:40
12:18
a doua zi
Romfour Romania
LMMJVSD
Informații
10:00
16:55
LMMJVSD
17h53'
08:40
10:48
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
12:50
19:00
LMMJVSD
15h25'
16:20
10:25
a doua zi
Giltrans
LMMJVSD
Circulă doar luni, joi și sâmbătă
Informații
11:40
19:00
LMMJVSD
11h30'
20:30
06:30
a doua zi
Euro Michael Tour
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
Informații
15:30
21:00
LMMJVSD
13h
07:30
10:00
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
110
Informații
04:00
21:00
LMMJVSD
10h20'
21:00
07:20
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
110
Informații
02:30
22:00
LMMJVSD
14h55'
14:10
12:55
a doua zi
Olimpia Travel
LMMJVSD
Circulă doar marți și joi
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Aleșd - Nürnberg

Despre Aleșd - Nürnberg

Cât costă o călătorie cu autocarul Aleșd - Nürnberg?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Aleșd la Nürnberg este cuprins între 370 și 509 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Aleșd către Nürnberg?

De la Aleșd la Nürnberg circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria OMV, Centru Alesd, Statie Alesd, E60 / Piata Unirii, Statie Biserica.

Când pleacă autocarul din Aleșd către Nürnberg?

Primul autobuz din Aleșd pleacă la 14:00, iar ultimul este la 22:30.

Când durează călătoria cu autocarul din Aleșd către Nürnberg?

Călătoria Aleșd-Nürnberg cu autocarul, durează între 10h20' și 20h18'.

Filtru