Română

Autocare Galați Romania ➞ Kavarna Bulgaria

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
07:20
05:00
LMMJVSD
6h
15:40
11:00
Mercado Sud
LMMJVSD
50lei
Informații
16:20
06:00
LMMJVSD
6h
06:00
12:00
Mercado Sud
LMMJVSD
50lei
Informații
02:10
07:30
LMMJVSD
6h
18:40
13:30
Mercado Sud
LMMJVSD
50lei
Informații
16:10
08:30
LMMJVSD
6h
09:30
14:30
Mercado Sud
LMMJVSD
50lei
Informații
01:50
10:30
LMMJVSD
6h
13:00
16:30
Mercado Sud
LMMJVSD
50lei
Informații
05:00
15:15
LMMJVSD
6h
13:00
21:15
Mercado Sud
LMMJVSD
50lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Galați - Kavarna

Despre Galați - Kavarna

Cât costă o călătorie cu autocarul Galați - Kavarna?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Galați la Kavarna este de 80 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Galați către Kavarna?

De la Galați la Kavarna circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL).

Când pleacă autocarul din Galați către Kavarna?

Primul autobuz din Galați pleacă la 05:00, iar ultimul este la 15:15.

Când durează călătoria cu autocarul din Galați către Kavarna?

Călătoria cu autocarul de la Galați la Kavarna, durează 6h.

Filtru