Română

Autocare Galați Romania ➞ Mestre Italia

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
09:20
00:40
LMMJVSD
1zi8h35'
19:00
09:15
a doua zi
Giltrans
LMMJVSD
Circulă doar luni și joi
Informații
07:30
02:56
LMMJVSD
1zi9h29'
08:40
12:25
a doua zi
Cabritur
LMMJVSD
Informații
03:50
09:00
LMMJVSD
1zi4h
20:50
13:00
a doua zi
Coltrans
LMMJVSD
Circulă doar joi
Informații
07:50
10:00
LMMJVSD
1zi3h
06:30
13:00
a doua zi
TST Turistik
LMMJVSD
69
Circulă doar joi
Informații
10:00
17:00
LMMJVSD
8h55'
16:00
01:55
a doua zi
Euro Michael Tour
LMMJVSD
80
Circulă doar marți și joi
Informații
03:40
17:00
LMMJVSD
1zi3h30'
10:30
20:30
a doua zi
Edion Trans
LMMJVSD
80
Circulă doar joi
Informații
16:30
17:00
LMMJVSD
1zi3h30'
06:50
20:30
a doua zi
Edion Trans
LMMJVSD
80
Circulă doar joi
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Galați - Mestre

Despre Galați - Mestre

Cât costă o călătorie cu autocarul Galați - Mestre?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Galați la Mestre este cuprins între 319 și 370 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Galați către Mestre?

De la Galați la Mestre circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Parcare McDonalds, Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL), Agentia TST Turistik, Statie Galati.

Când pleacă autocarul din Galați către Mestre?

Primul autobuz din Galați pleacă la 00:40, iar ultimul este la 17:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Galați către Mestre?

Călătoria Galați-Mestre cu autocarul, durează între 8h55' și 1zi9h29'.

Filtru