Română

Autobuze Suceava → Ciprian Porumbescu

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
03:00
06:50
LMMJVSD
1h
17:30
07:50
TASA Suceava
LMMJVSD
Informații
06:10
07:30
LMMJVSD
29'
17:00
07:59
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
17:20
08:20
LMMJVSD
29'
08:10
08:49
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
12:20
08:50
LMMJVSD
29'
13:40
09:19
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
10:10
10:30
LMMJVSD
29'
18:40
10:59
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
14:20
10:50
LMMJVSD
1h
14:40
11:50
TASA Suceava
LMMJVSD
Informații
05:30
11:00
LMMJVSD
29'
10:50
11:29
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
21:30
11:30
LMMJVSD
29'
13:10
11:59
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
01:20
13:30
LMMJVSD
29'
20:50
13:59
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
12:20
15:00
LMMJVSD
29'
21:50
15:29
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
15:50
15:20
LMMJVSD
1h
08:00
16:20
TASA Suceava
LMMJVSD
Informații
17:30
16:00
LMMJVSD
29'
09:20
16:29
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
01:00
17:30
LMMJVSD
29'
10:30
17:59
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
04:20
18:20
LMMJVSD
1h
09:00
19:20
TASA Suceava
LMMJVSD
Informații
17:20
18:30
LMMJVSD
29'
11:30
18:59
MaxiTrans Company
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Suceava - Ciprian Porumbescu

Despre Suceava - Ciprian Porumbescu

De unde pleacă autocarul din Suceava către Ciprian Porumbescu?

De la Suceava la Ciprian Porumbescu circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transporturi Auto TASA, Statie Suceava.

Când pleacă autocarul din Suceava către Ciprian Porumbescu?

Primul autobuz din Suceava pleacă la 06:50, iar ultimul este la 18:30.

Când durează călătoria cu autocarul din Suceava către Ciprian Porumbescu?

Călătoria Suceava-Ciprian Porumbescu cu autocarul, durează între 29' și 1h.

Filtru