Română

Mersul autobuzelor Cluj Napoca

Cluj, Romania

Stațiile și autogările din Cluj Napoca

Sosiri în Cluj Napoca
De la Ora
Jan Trans SRL Boju 00:25
Budapesta Budapesta 00:30
Linz Frankfurt Bruxelles Londra Viena Nurnberg 00:45
Budapesta Budapesta 00:55
Budapesta Budapesta 01:00
Coventry Bangor Holyhead Dublin Toddington
Nickelsdorf Viena Graz
Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta 01:10
Szolnok Budapesta Budapesta Puspokladany 01:20
Linz Wurzburg Frankfurt Calais Regensburg Bruxelles Nickelsdorf Viena Aachen Liege Passau Nurnberg Koln Brugge 01:30
Londra Dover Maidstone
Budapesta Budapesta 02:00
Suceava Dorohoi Darabani Vatra Dornei Bistrita Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport Gura Humorului Radauti 02:55
Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta 03:00
Budapesta Budapesta 03:05
Samitour Oradea 03:40
Linz Wurzburg Copenhagen Hannover Helsingborg Malmo Kolding Hamburg Goteborg Angelholm Halmstad Passau Nurnberg Odense Oslo Viena 04:00
Orvieto Polla Pordenone Barcellona-Pozzo di Gotto Rosarno Campania Santo Stefano di Camastra Sant'Agata di Militello Tusa Prato Orte Partinico Cosenza Venetia Eboli Firenze Palermo Sala Consilina Mestre Alcamo Gonars Lamezia Terme Battipaglia Plezzo di Tarvisio Mestre Lagonegro Verona Brolo Villa San Giovanni Udine Portogruaro Cefalu Castellammare del Golfo Padova Trapani Contursi Nola Pince Villach Bologna Milazzo Reggio di Calabria Frosinone Rocca di Capri Leone Roma Casino Arezzo Patti Mercato San Severino Ceprano Trieste Ferrara Napoli Messina Pontecagnano Lauria Inferiore Montoro Falerna Latisana Salerno Falcone
Olimpia Travel Bors
Politrans Com Botosani 04:02
Galati 04:35
Balauseri Campina Brasov Braila Sighisoara Mizil Ianca Buzau Busteni Sinaia Ploiesti Galati Predeal Ramnicu Sarat Comarnic Albesti Paleologu 04:45
Almar Trans SRL Mihaesti 05:00
Pavia Piacenza Mestre Modena Udine Milano Padova Ljubljana Torino Bologna Parma Trieste Ferrara Budapesta
Trani Faenza Riccione Rovigo Metaponto Bari Bitonto Lugo Loreto Mestre Cerignola Laterza Termoli Padova Cervia Imola Monopoli Lecce Macerata San Benedetto del Tronto Ravenna Matera Pineto Lesina Pisticci Noci Pedaso Giulianova Lucera Ginosa Cesena Fasano Porto San Giorgio Bologna Palmanova Pulsano Teramo Forli Canosa di Puglia Brindisi Cesenatico Pesaro Gioia del Colle Fermo Portogruaro Ostuni San Severo Barletta Trieste Bernalda Senegalia Ascoli Piceno Lanciano Civitanova Marche Ferrara Pescara Massafra Taranto Manduria Turi San Dona di Piave Martina Franca Grottammare Vasto Andria Rimini Foggia Monselice Ortona Cattolica Mesagne San Salvo Molfetta Fano Ancona Altamura Chieti
Ilz Wiener Neustadt Parndorf Klagenfurt Villach Gleisdorf Budapesta Viena Grafenstein Graz Griffen
Judetean Valcele 05:10
Judetean Feleacu
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:15
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Aschileu M Chinteni
MV Trans 2007 Campia Turzii 05:30
GVP Valea Ierii
Judetean Gheorgheni
Samitour Nurnberg Luxembourg Viena Londra Frankfurt Birmingham Leeds Bruxelles
Floresti Gilau 05:35
Galati
Faureni Aschileu M Cristorel Aschileu M Vultureni Deus Chinteni Fodora 05:45
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
Almar Trans SRL Topa Mica
Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Baita Rascruci Iclod Gherla Livada 05:48
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Baita Rascruci Sannicoara 05:50
Judetean Elciu
JAN Gherla
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S 05:55
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Cojocna 06:00
Bonn Regensburg Suben Melk Bruxelles Viena Aachen Liege Haag Passau Nurnberg Sankt Polten Koln Degendorf Linz Wurzburg Frankfurt
Judetean Valcele 06:10
Judetean Feleacu
Simdoria Trans Caianu 06:15
Aruncuta
Jucu Bontida Sannicoara Apahida Baita Rascruci Iclod Gherla Livada Fundatura 06:18
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Baita Rascruci Sannicoara 06:20
Almar Trans SRL Mihaesti
Judetean Barai
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
MV Trans 2007 Campia Turzii 06:30
Judetean Gheorgheni
Chisinau
Floresti Gilau 06:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Almar Trans SRL Topa Mica
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Jucu Bontida Sannicoara Apahida Baita Rascruci Iclod Gherla Livada Fundatura 06:48
Baita Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida 06:50
Simdoria Trans Bontida
JAN Gherla
Jan Trans SRL Boju 06:55
Giorgica Impex Maguri Racatau
Cojocna 07:00
Judetean Recea Cristur
Filadelfia Charter Bulgaria Nessebar Sf. Constantin si Elena Balchik Varna Albena Sunny Day Sunny Beach Nisipurile de Aur Obzor
GVP Iara 07:05
Sannicoara Apahida Baita Rascruci Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 07:08
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 07:10
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Capusu Mic 07:15
Apahida Baita Rascruci Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara 07:18
Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 07:20
Giorgica Impex Maguri Racatau
Almar Trans SRL Topa Mica
Judetean Satu Lung
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Rodara Tour SRL Garbau
GVP Aghiresu
Baita Rascruci Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida 07:28
Floresti Gilau 07:30
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura
Simdoria Trans Camarasu
Judetean Prunis
Judetean Gheorgheni
GVP Sarata
JAN Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii 07:35
GVP Finisel
Judetean Maguri 07:37
Prodan Tour Visea 07:40
Almar Trans SRL Mihaesti
Cojocna 07:45
Judetean Tauseni
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Baita Rascruci 07:48
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 07:50
JAN Gherla
Zalau Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Topa Mica Nadasel Zimbor Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului 08:00
Satu Mare Zalau
Daiona Trans Service Telciu Baia Borsa Sacel Moisei Borsa Salva Izvoru Dragos
Judetean Padureni
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Huedin
Budapesta Liege Luton Dartford Kent Londra Ostende Bad Honnef am Rhein Siegburg Coventry Passau Bangor Amstetten Linz Dover Londra Sankt Polten Koln Milton Keynes Manchester Limburg an der Lahn Aachen Frechen Holyhead Nurnberg Bruxelles Milton Keynes Haag Dublin Nurnberg Bruxelles Loosdorf Birmingham Maidstone Aalst Bruxelles Wurzburg Frankfurt Birmingham Wels Viena Sankt Valentin Wurzburg Regensburg Brugge Drongen Melk Spessart Calais Oed Canterbury Wertheim Northampton Liverpool Bad Camberg Jabbeke Liege Suben Weiskirchen Luton Kemmelbach
Rovato San Salvo Ercolano Ancona Fabro Chieti Salerno Orvieto Bagnara Calabra Tricase Sasso Marconi Rovigo Alessandria Pordenone San Bonifacio Settimo Bari Tortona Rosarno Palmi Pavia Passerano Pompei Termoli Cassino Lecce Scilla San Benedetto del Tronto Novara Ravenna Case Mortille Orte Cosenza Milano Caianello Venetia San Giorgio a Cremano Firenze Chiusi Pizzo Modena Cremona Monza Mantova Cesena Piacenza Crema Ljubljana Sala Consilina Fiano Romano Prato Cerchiara di Calabria Arzignano Bergamo Brindisi Battipaglia Pesaro Brescia Casalbuono Mirano Lagonegro San Severo Vicenza Barletta Verona Torino Senegalia Campozillone Atena Lucana Asti Pince Padova Rozzano Lanciano Martirano Lombardo Mormanno Civitanova Marche Pescara Frascineto Bologna Colleferro Taranto Arezzo Reggio di Calabria Frosinone Rozzano Roma Afragola Caserta Voghera Abano Terme Vasto Rogliano Andria Rimini Montichiari Foggia Angri Trieste Ferrara Monselice Quattromiglio Maribor Napoli Lodi
Cardiff Bad Kissingen Liverpool Plymouth Sint-Niklaas Folkestone Derby Swansea Suhl Luton Eastbourne Kortrijk Newcastle upon Tyne Nottingham Hof Stuttgart Worcester Cambridge Peterborough Coventry Passau Amstetten Durham Ipswich Linz Dover Darmstadt Liege Londra Swindon Ansbach Oxford Gloucester Scunthorpe Lancaster Exeter Manchester Charleroi Ostende Winchester Bath Chester Middlesbrough Boston Antwerp York Grimsby Bristol Bayreuth Basingstoke Warrington Weston-super-Mare Southampton Hasselt Sheffield Tournai Namur Kendal Newport Birmingham Stoke on Trent Corby Wels Wolverhampton Torquay Carlisle Amberg Colchester Waregem Bournemouth Wavre Dunkerque Regensburg Grantham Genk Erlangen Brighton Doncaster Kulmbach Bedford Kettering Bruxelles Kingston upon Hull Leicester Blackpool Chelmsford Worthing Reading Leeds Hereford Gent Canterbury Viena Lincoln Wertheim Calais Mons Portsmouth Bradford Deggendorf Straubing Norwich Harrogate Coburg Brugge
Bielefeld Haga Einbeck Degendorf Landshut Bayreuth Detmold Hengelo Koblenz Almere-Haven Aachen Kulmbach Passau Augsburg Viena Monchengladbach Saarbrucken Erfurt Rosenheim Siegen Wuppertal Wels Emmen Ludwigsburg Munster Hamm Fulda Wertheim Erlangen Paderborn Kempten Balingen Coburg Offenburg Koln Dusseldorf Deventer Albstadt Groningen Nijmegen Bad Hersfeld Reutlingen Papenburg Eindhoven Essen Arnhem Wiesbaden Drachten Tilburg Zwolle Ulm Melk Assen Nurnberg Duren Wurzburg Neuwied Wetzlar Dachau Venlo Rotterdam Bocholt Pforzheim Bonn Trier Offenbach Frankfurt Limburg an der Lahn Darmstadt Goslar Kassel Baden-Baden Roermond Freising Hof Lippstadt Tubingen Enschede Marburg an der Lahn Zwickau Karlsruhe Jena Gottingen Amstetten Bamberg Starnberg Duisburg Minden Luxembourg Leiden Osnabruck Munchen Utrecht Leeuwarden Breda Almelo Ingolstadt Aalen Amsterdam Erding Gera Hanau am Main Mainz Northeim Hoorn Singen Eisenach Villingen-Schwenningen Apeldoorn Ravensburg Memmingen Stuttgart Dordrecht Biberach an der Riß
Kiel Hamburg Weitra Lucerne Wolfsberg Innsbruck Bad Reichenhall Bremen Stockerau Freilassing Murnau am Staffelsee Gyor Basel Graz Viena Berna Paris Rennes Winterthur Bregenz Zug Dijon Langau Sankt Gallen Dortmund Luxembourg Kufstein Garmisch-Partenkirchen Metz Tatabanya Sankt Polten Ruhpolding Koln Meaux Zwettl Stadt Paris Amstetten Starnberg Stuttgart Verdun Singen Linz Laufen Hannover Zurich Le Mans Braunau am Inn Krems an der Donau Nantes Salzburg Bonn Reims Saarbrucken Dusseldorf Freiburg Munster Melk Lyon Lubeck Waidhofen an der Thaya Rosenheim Essen Wels Offenburg Gmunden Trier Hegyeshalom Neustadt
Brno Silkeborg Nyborg Sonderborg Svendborg Berlin Teplice Esbjerg Copenhagen Vejle Rendsburg Randers Aalborg Herning Pirna Slagelse Lubeck Rostock Kolding Tonder Hamburg Fredericia Viborg Abenra Praga Dresda Jihlava Roskilde Vetschau Flensburg Holstebro Arhus Neumunster Haderslev Bratislava Odense Cottbus Skive Gyor
Wolfsburg Braunschweig Luneburg Vetschau Cloppenburg Elmshorn Geel Kortrijk Riesa Papenburg Flensburg Garbsen Magdeburg Plauen Freiberg Lingen Neumunster Rotterdam Uelzen Liege Bratislava Turnhout Cottbus Luxembourg Brno Meppen Bernburg Gorlitz Norden Charleroi Ostende Leipzig Oranienburg Berlin Stade Torgau Bremerhaven Celle Hannover Arlon Salzgitter Dessau Hasselt Oldenburg Bautzen Tournai Namur Norderstedt Eisenhuttenstadt Rendsburg Amsterdam Leer Potsdam Wavre Chemnitz Grimma Emden Soltau Genk Stendal Pirna Haga Bruxelles Lubeck Altenburg Gent Mons Hamburg Brugge Hameln Emmen Sint-Niklaas Halle Brandenburg Cuxhaven Vechta Hildesheim Neuruppin Praga Bremen Dresda Jihlava
ETA Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Targu Jiu Aiud Alba Iulia Calan 08:04
Misi 99 Exim Coasta Apahida Sic 08:05
ETA Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Targu Jiu Aiud Alba Iulia Calan 08:08
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Baita Rascruci
Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada 08:10
JAN Gherla
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
Wels Offenburg Gmunden Trier Hegyeshalom Neustadt Kiel Hamburg Weitra Lucerne Wolfsberg Innsbruck Bad Reichenhall Bremen Stockerau Freilassing Murnau am Staffelsee Gyor Basel Graz Viena Berna Paris Rennes Winterthur Bregenz Zug Dijon Langau Sankt Gallen Dortmund Luxembourg Kufstein Garmisch-Partenkirchen Metz Tatabanya Sankt Polten Ruhpolding Koln Meaux Zwettl Stadt Paris Amstetten Starnberg Stuttgart Verdun Singen Linz Laufen Hannover Zurich Le Mans Braunau am Inn Krems an der Donau Nantes Salzburg Bonn Reims Saarbrucken Dusseldorf Freiburg Munster Melk Lyon Lubeck Waidhofen an der Thaya Rosenheim Essen
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:15
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Baita Rascruci 08:18
Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla 08:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Zalau Zimbor 08:27
Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla 08:28
Topa Mica Nadasel Zimbor Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Zalau Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean 08:30
Targu Lapus Poiana Blenchii
Aiud Calan Alba Iulia Petrosani Targu Jiu Hateg Orastie Turda
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
MILUȚU BUS Tarlisua Caianu Mic Gherla Dej Agries Uriu
Turda Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut
Gent Canterbury Viena Lincoln Wertheim Calais Mons Portsmouth Bradford Deggendorf Straubing Norwich Harrogate Coburg Brugge Cardiff Bad Kissingen Liverpool Plymouth Sint-Niklaas Folkestone Derby Swansea Suhl Luton Eastbourne Kortrijk Newcastle upon Tyne Nottingham Hof Stuttgart Worcester Cambridge Peterborough Coventry Passau Amstetten Durham Ipswich Londra Linz Dover Darmstadt Liege Swindon Ansbach Oxford Gloucester Scunthorpe Lancaster Exeter Manchester Charleroi Ostende Winchester Bath Chester Middlesbrough Boston Antwerp York Grimsby Bristol Bayreuth Basingstoke Warrington Weston-super-Mare Southampton Hasselt Sheffield Tournai Namur Kendal Newport Birmingham Stoke on Trent Corby Wels Wolverhampton Torquay Carlisle Amberg Colchester Waregem Bournemouth Wavre Dunkerque Regensburg Grantham Genk Erlangen Brighton Doncaster Kulmbach Bedford Kettering Bruxelles Kingston upon Hull Leicester Blackpool Chelmsford Worthing Reading Leeds Hereford
Garbsen Magdeburg Plauen Freiberg Lingen Neumunster Rotterdam Uelzen Liege Bratislava Turnhout Cottbus Luxembourg Brno Meppen Bernburg Gorlitz Norden Charleroi Ostende Leipzig Oranienburg Berlin Stade Torgau Bremerhaven Celle Hannover Arlon Salzgitter Dessau Hasselt Oldenburg Bautzen Tournai Namur Norderstedt Eisenhuttenstadt Rendsburg Amsterdam Leer Potsdam Wavre Chemnitz Grimma Emden Soltau Genk Stendal Pirna Haga Bruxelles Lubeck Altenburg Gent Mons Hamburg Brugge Hameln Emmen Sint-Niklaas Halle Brandenburg Cuxhaven Vechta Hildesheim Neuruppin Praga Bremen Dresda Jihlava Wolfsburg Braunschweig Luneburg Vetschau Cloppenburg Elmshorn Geel Kortrijk Riesa Papenburg Flensburg
Ioana Travel Cociu 08:34
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Deva Turda 08:35
Jan Trans SRL Osoi
Judetean Valcele 08:40
Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla 08:48
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:50
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Recea Finteusu Mare Mesteacan Hideaga Baia Mare Caseiu Jucu Capalna Catcau Valea Chioarului Bizusa Bai Rastoci Lapusel Cluj Napoca Aeroport Apahida Satulung Gherla Ileanda Somcuta Mare Iclod Dej 08:51
Prodan Tour Jucu De Sus 08:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Lador Travel SRL Dej
Cojocna 09:00
Chinteni Fodora Faureni Aschileu M Cristorel Aschileu M Vultureni Deus
Gilau Floresti
Irina Trans Alesd Huedin Oradea
Zalau Satu Mare
Voion Trans SRL Oradea Alesd Huedin
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Activ Trans Jibou Hida
Ami Turing Oradea Alesd Huedin
Rozzano Rogliano Andria Rimini Montichiari Foggia Angri Trieste Ferrara Monselice Lodi Quattromiglio Maribor Napoli Rovato San Salvo Fabro Ercolano Ancona Chieti Salerno Orvieto Bagnara Calabra Tricase Sasso Marconi Rovigo Alessandria Pordenone San Bonifacio Settimo Bari Tortona Rosarno Palmi Pavia Passerano Pompei Termoli Cassino Lecce Scilla San Benedetto del Tronto Novara Ravenna Case Mortille Orte Cosenza Milano Venetia San Giorgio a Cremano Firenze Chiusi Pizzo Modena Cremona Monza Mantova Caianello Cesena Piacenza Crema Ljubljana Sala Consilina Fiano Romano Prato Cerchiara di Calabria Arzignano Bergamo Brindisi Battipaglia Pesaro Brescia Casalbuono Mirano Lagonegro San Severo Vicenza Barletta Verona Torino Senegalia Campozillone Atena Lucana Asti Pince Padova Lanciano Martirano Lombardo Mormanno Civitanova Marche Pescara Frascineto Bologna Colleferro Taranto Arezzo Reggio di Calabria Frosinone Rozzano Roma Afragola Caserta Voghera Abano Terme Vasto
Neumunster Haderslev Bratislava Odense Gyor Cottbus Skive Brno Silkeborg Nyborg Sonderborg Svendborg Berlin Teplice Esbjerg Copenhagen Vejle Rendsburg Randers Aalborg Herning Pirna Slagelse Lubeck Rostock Kolding Tonder Hamburg Fredericia Viborg Abenra Praga Dresda Jihlava Roskilde Vetschau Flensburg Holstebro Arhus
Tinuta Rona De Jos Bistra Sighetu Marmatiei Ruscova Bocicoiel Viseu De Sus Leordina Craciunesti Petrova Costiui Sacel Moisei Viseu De Mijloc Viseu De Jos Rona de Sus 09:02
Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 09:08
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara 09:10
JAN Gherla
Sincraiu Almasului Hereclean Topa Mica Nadasel Zimbor Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Zalau Chendremal Poarta Salajului 09:15
Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 09:18
Ocolis Musca Moldovenesti Baia De Aries Posaga de Jos Turda Salciua de Jos Lupsa Campeni Garde Mihai Viteazu Salciua de Sus Sartas Ocolisel Vidolm Buru Brazesti Valea Lupsei Cornesti Bistra Muncel 09:20
Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci
JAN Gherla
Judetean Huedin 09:21
Somcuta Mare Iclod Dej Recea Finteusu Mare Mesteacan Hideaga Baia Mare Caseiu Jucu Capalna Catcau Valea Chioarului Bizusa Bai Rastoci Lapusel Cluj Napoca Aeroport Apahida Satulung Gherla Ileanda
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Chinteni Aschileu M
Bistrita Dorna Candrenilor Brosteni Prundu Bargaului Vatra Dornei Poiana Stampei Crucea
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Cuzdrioara Rozavlea Oncesti Bogdan Voda Slatioara Ieud Nanesti Sieu Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Barsana Sesu Manastirei Sighetu Marmatiei Dragomiresti Stramtura 09:27
Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 09:28
Vicenza Verona Torino Padova Trieste Milano Bergamo Brescia 09:30
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Iara
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Andover Rugby Worcester Birmingham Oxford Cheltenham Weymouth Bolton Maidstone Cambridge Wellington Warwick Basildon Peterborough Ipswich Blackburn Milton Keynes Crawley Preston Stratford-upon-Avon Chester Gloucester Chichester Banbury Lancaster Exeter Warrington Calais York Fareham Spalding Bristol Winchester Bath Sheffield Boston Lille Dorchester Sutton on Hull Grimsby Monmouth Horsham Basingstoke Corby Bicester Leeds Ross on Wye Stoke on Trent Bracknell Canterbury Weston-super-Mare Liverpool Wolverhampton Telford Doncaster Southampton Northampton Thetford Nuneaton Newport Luton Farnborough King's Lynn Wellingborough Dover Colchester Bournemouth Dunkerque Rothwell Reading Grantham Brighton Bedford Kettering Chesterfield Leicester Bradford Blackpool Chelmsford Newbury Hereford Coventry Wisbech Cardiff Burton upon Trent Ashford Lincoln Portsmouth Derby Evesham Aylesbury Norwich Harlow Fakenham Harrogate Londra Southport Taunton Folkestone Manchester Market Harborough Yeovil Nottingham
Erlangen Koln Dusseldorf Essen Nurnberg Wurzburg Bonn Trier Frankfurt Mannheim Regensburg Hof Schweinfurt Duisburg Bamberg Ansbach Dortmund Mainz Stuttgart Heilbronn Heidelberg Bayreuth Koblenz Aachen Passau Karlsruhe Furth
Cornul Prest Deva Hunedoara Turda Alba Iulia Aiud Orastie 09:35
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Deva Turda 09:40
Model Oador Targu Mures 09:46
Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 09:48
Turda Aiud Sibiu Sebes Alba Alba Iulia 09:49
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida
JAN Gherla
Turda Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut
Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Topa Mica Nadasel Zimbor Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Zalau Chendremal 10:00
Zimbor Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Chendremal Zalau Poarta Salajului Sincraiu Almasului Topa Mica Nadasel
Satu Mare Zalau
Santhia Graz Desenzano Novara Milano Venetia Mestre Udine Bergamo Brescia Vicenza Verona Torino Viena Padova
Graz Reggio nell'Emilia Alessandria Venetia Piacenza Mestre Modena Udine Padova Viena Torino Mondovi Asti Voghera Ceva Parma Fossano Savona Tortona
Judetean Gheorgheni
Padova Lauria Inferiore Roma Paisley Castrovillari Caserta Gioia Tauro Corigliano Calabro Caltanissetta Montepulciano Scalea Stirling Potenza Trieste Ferrara Taormina Enna Napoli Livingston Sibari Glasgow Paola Salerno Rossano Giarre Orvieto Taurianova Aberdeen Marina Schiavonia Rovigo Monfalcone Pordenone Prato Rosarno Dundee Tarsia Praia a Mare Cassino Palermo Vibo Valentia Perth Catanzaro Palmanova Castelfranco Veneto Alcamo Orte Lamezia Terme Cosenza Firenze Mirto Croscia Pizzo Villa San Giovanni Sala Consilina Edinburgh Fiano Romano Cefalu Trapani Avellino Battipaglia Catania Rende Milazzo Mestre Treviso Arezzo Lagonegro San Dona di Piave Diamante Conegliano Patti Cassano al Ionio Bologna Colleferro Messina Frosinone
Budapesta
Budapesta
Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara 10:08
Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 10:10
JAN Gherla
Gherla Ileanda Dej Somcuta Mare Gilgau Baia Mare 10:15
Judetean Vale
Negresti Oas
Magura Autotransport Simleu Silvaniei 10:17
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita 10:18
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 10:20
JAN Gherla
Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda
Bremen Ulm Worms Stuttgart Dortmund Wiesbaden Darmstadt Viena Neuwied Duisburg Pforzheim Mainz Frankfurt Oldenburg Munchen Bochum Heidelberg Osnabruck Dusseldorf Karlsruhe Bonn Koblenz Essen Greven Munster Augsburg Manheim Cloppenburg Wuppertal Koln
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita 10:28
Orizont SA Satu Mare
DACOS Sibiu Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Talmaciu Calimanesti Sebes Turda
Dej Bistrita 10:30
Dany Trans Craiesti Morareni Lazarea Valenii de Mures Sarmasel Gara Ditrau Deda Gheorgheni Reghin Joseni Rastolita Mociu Sarmas Toplita Silivasu De Campie Lunca Bradului
Sighisoara Iernut Azuga Cernavoda Busteni Sinaia Ploiesti Brasov Predeal Fetesti Constanta Comarnic Targu Mures Ludus Drajna Noua Bucuresti Campia Turzii Turda Mangalia
Orastie Deva Hunedoara
Ramnicu Valcea Talmaciu Calimanesti
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Targu Mures
Bistrita Dej Beclean
Ljubljana 10:40
Iernut Mangalia Brasov Azuga Bucuresti Sighisoara Busteni Ludus Fetesti Sinaia Ploiesti Campia Turzii Constanta Predeal Targu Mures Drajna Noua Comarnic 10:45
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita 10:48
Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada 10:50
Transagria Dorna Candrenilor Dej Prundu Bargaului Vatra Dornei Bistrita Poiana Stampei Campulung Moldovenesc
JAN Gherla
Transagria Dorna Candrenilor Prundu Bargaului Vatra Dornei Dej Bistrita Poiana Stampei Campulung Moldovenesc
Cojocna 11:00
Baile Felix Huedin Alesd Oradea
Paris Strasbourg Reims Karlsruhe Nancy Passau Linz Nurnberg Viena Heilbronn
Giove Frosinone Caserta Ferrara Bologna Napoli Roma Valmontone Padova Cassino Orte Firenze Perugia Graz Venetia Viena Arezzo Udine Mestre
Griffen Savona Almeria Tortona Valencia Graz Budapesta Figueras Cannes Griffen Almeria Benicarlo Lorca Ilz San Remo L'Hospitalet de l'Infant Venetia Imperia Roquetas de Mar Vera Huercal Overa Puerto Lumbreras Castellon de la Plana Piacenza Wiener Neustadt Montpellier Aix-en-Provence Barcelona Verona Udine Brescia Barcelona Nimes Padova Aielo de Malferit Vicenza Klagenfurt Lancon-Provence Villach Tarragona Perpignan Vidauban Girona Genova Benidorm Narbonne Gleisdorf Viena Baix Ebre Alicante Beziers Viena Xativa Tarvisio Elche Ovada Nice Murcia
Doncaster Bedford Kettering Leicester Chelmsford Reading Leeds Canterbury Liverpool Derby Luton Nottingham Worcester Huddersfield Cambridge Peterborough Coventry Milton Keynes Swindon Sutton on Hull Oxford Dover Manchester Bath Londra Maidstone Grimsby Bristol Warrington Sheffield Birmingham Stoke on Trent Corby Wolverhampton Burton upon Trent Northampton
Brandenburg Tournai Hameln Halle Cuxhaven Neuruppin Jihlava Luxembourg Hasselt Vetschau Vechta Elmshorn Lubeck Riesa Hildesheim Bremen Luneburg Wolfsburg Garbsen Liege Mons Cloppenburg Geel Braunschweig Plauen Freiberg Brugge Praga Dresda Genk Haga Lingen Uelzen Bratislava Kortrijk Turnhout Magdeburg Hamburg Flensburg Brno Meppen Sint-Niklaas Bernburg Neumunster Gorlitz Norden Gent Oranienburg Cottbus Emmen Leipzig Torgau Ostende Papenburg Salzgitter Berlin Dessau Bautzen Bremerhaven Celle Norderstedt Eisenhuttenstadt Rendsburg Leer Oldenburg Charleroi Grimma Rotterdam Emden Potsdam Stendal Pirna Chemnitz Soltau Hannover Altenburg Namur Bruxelles Wavre Amsterdam
Roskilde Abenra Pirna Holstebro Haderslev Odense Arhus Skive Silkeborg Nyborg Vetschau Sonderborg Svendborg Praga Dresda Esbjerg Bratislava Flensburg Neumunster Copenhagen Vejle Randers Brno Cottbus Aalborg Herning Slagelse Rostock Tonder Fredericia Kolding Berlin Viborg Rendsburg
Bath Hasselt Amberg Warrington Londra Basingstoke Bristol Southampton Liege Dunkerque Brugge Genk Corby Sheffield Colchester Bournemouth Bayreuth Blackpool Straubing Worthing Birmingham Stoke on Trent Grantham Gent Bad Kissingen Brighton Wolverhampton Sint-Niklaas Kulmbach Passau Linz Deggendorf Hereford Wels Doncaster Bedford Kettering Lincoln Wertheim Suhl Eastbourne Leicester Chelmsford Erlangen Reading Leeds Norwich Coburg Cardiff Folkestone Calais Canterbury Liverpool Regensburg Scunthorpe Derby Luton Swindon Nottingham Ipswich Worcester Darmstadt Bruxelles Ansbach Cambridge Chester Gloucester Coventry Hof Antwerp York Winchester Oxford Portsmouth Boston Amstetten Tournai Dover Manchester Newport Grimsby
Laufen Reims Lyon Bonn Nice Krems an der Donau Rouen Compiegne Tours Nancy Salzburg Troyes Marseille Cannes Starnberg Brive-la-Gaillarde Beauvais Waidhofen an der Thaya Dole Gmunden Chartres Neustadt Weitra Rennes Innsbruck Chartres Mulhouse Bad Reichenhall Stockerau Dijon Freilassing Murnau am Staffelsee Singen Metz Viena Meaux Besancon Paris Winterthur Rosenheim Bregenz Graz Macon Langau Verdun Soissons Bordeaux Garmisch-Partenkirchen Clermont-Ferrand Zwettl Stadt Le Mans Paris Koln Nantes La Rochelle
Salzburg Freiburg Starnberg Stuttgart Waidhofen an der Thaya Hannover Gmunden Neustadt Amstetten Weitra Lucerne Wolfsberg Luxembourg Innsbruck Bad Reichenhall Bremen Stockerau Kiel Freilassing Lubeck Murnau am Staffelsee Basel Gyor Singen Linz Viena Zug Berna Saarbrucken Winterthur Rosenheim Bregenz Graz Wels Munster Langau Sankt Gallen Hamburg Offenburg Dusseldorf Garmisch-Partenkirchen Tatabanya Ruhpolding Zwettl Stadt Koln Essen Melk Dortmund Laufen Hegyeshalom Trier Zurich Braunau am Inn Bonn Krems an der Donau Sankt Polten
Autotransport Calimanul Toplita 11:01
Rodara Tour SRL Garbau 11:05
Calan Simeria Turda Bumbesti Jiu Petrosani Orastie Lainici Hateg Targu Jiu Aiud Alba Iulia 11:07
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod 11:08
Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla 11:10
JAN Gherla
Pirna Holstebro Haderslev Odense Arhus Skive Silkeborg Nyborg Vetschau Sonderborg Svendborg Praga Dresda Esbjerg Bratislava Flensburg Neumunster Herning Copenhagen Vejle Randers Brno Cottbus Aalborg Slagelse Rostock Tonder Fredericia Kolding Berlin Viborg Rendsburg Roskilde Abenra
Southampton Liege Dunkerque Brugge Genk Corby Sheffield Colchester Bournemouth Bayreuth Blackpool Straubing Worthing Birmingham Stoke on Trent Grantham Gent Bad Kissingen Brighton Wolverhampton Sint-Niklaas Kulmbach Passau Linz Deggendorf Hereford Wels Doncaster Bedford Kettering Lincoln Wertheim Suhl Eastbourne Leicester Chelmsford Erlangen Reading Leeds Norwich Coburg Cardiff Folkestone Calais Canterbury Liverpool Regensburg Scunthorpe Derby Luton Swindon Nottingham Ipswich Worcester Darmstadt Bruxelles Ansbach Cambridge Chester Gloucester Coventry Hof Antwerp York Winchester Oxford Portsmouth Boston Amstetten Tournai Dover Manchester Newport Grimsby Bath Hasselt Amberg Warrington Londra Basingstoke Bristol
Lyon Bonn Nice Krems an der Donau Rouen Compiegne Tours Nancy Salzburg Troyes Chartres Marseille Cannes Starnberg Brive-la-Gaillarde Beauvais Waidhofen an der Thaya Dole Gmunden Chartres Neustadt Weitra Rennes Innsbruck Mulhouse Bad Reichenhall Stockerau Dijon Freilassing Murnau am Staffelsee Singen Metz Viena Meaux Besancon Paris Winterthur Rosenheim Bregenz Graz Macon Langau Verdun Soissons Bordeaux Garmisch-Partenkirchen Zwettl Stadt Le Mans Paris Koln Clermont-Ferrand Nantes La Rochelle Laufen Reims
Zalau Satu Mare Carei 11:15
Gilau Floresti
Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla 11:18
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod 11:20
Prodan Tour Jucu De Sus
JAN Gherla
Almere-Haven Aachen Kulmbach Passau Augsburg Viena Monchengladbach Saarbrucken Erfurt Rosenheim Siegen Wuppertal Wels Emmen Ludwigsburg Munster Hamm Fulda Wertheim Erlangen Paderborn Kempten Balingen Coburg Offenburg Koln Dusseldorf Deventer Albstadt Groningen Nijmegen Bad Hersfeld Reutlingen Papenburg Eindhoven Essen Arnhem Wiesbaden Drachten Zwolle Ulm Melk Assen Nurnberg Duren Wurzburg Tilburg Neuwied Wetzlar Dachau Venlo Rotterdam Bocholt Pforzheim Bonn Trier Offenbach Frankfurt Limburg an der Lahn Darmstadt Goslar Kassel Baden-Baden Roermond Freising Hof Lippstadt Tubingen Enschede Marburg an der Lahn Zwickau Karlsruhe Jena Gottingen Amstetten Starnberg Duisburg Bamberg Minden Luxembourg Leiden Osnabruck Munchen Utrecht Leeuwarden Breda Almelo Ingolstadt Aalen Amsterdam Erding Gera Hanau am Main Mainz Northeim Hoorn Singen Eisenach Villingen-Schwenningen Apeldoorn Ravensburg Memmingen Stuttgart Dordrecht Biberach an der Riß Bielefeld Haga Einbeck Degendorf Landshut Bayreuth Detmold Hengelo Koblenz
Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada 11:28
Brad 11:29
Cojocna 11:30
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara
JAN Gherla
Bucea Valea Draganului Capusu Mare Izvoru Crisului Huedin Borod Ciucea Dumbrava Alesd Oradea
Oradea
Namur Bruxelles Wavre Amsterdam Brandenburg Tournai Hameln Halle Cuxhaven Neuruppin Jihlava Luxembourg Hasselt Vetschau Vechta Elmshorn Lubeck Riesa Hildesheim Bremen Luneburg Wolfsburg Garbsen Liege Mons Cloppenburg Geel Braunschweig Plauen Freiberg Brugge Praga Dresda Genk Haga Lingen Uelzen Bratislava Kortrijk Turnhout Magdeburg Hamburg Flensburg Brno Meppen Sint-Niklaas Bernburg Neumunster Gorlitz Norden Gent Oranienburg Cottbus Emmen Leipzig Torgau Ostende Papenburg Salzgitter Berlin Dessau Bautzen Bremerhaven Celle Norderstedt Eisenhuttenstadt Rendsburg Leer Oldenburg Charleroi Grimma Rotterdam Emden Potsdam Stendal Pirna Chemnitz Soltau Hannover Altenburg
Gera Mainz Northeim Hoorn Singen Eisenach Amstetten Villingen-Schwenningen Apeldoorn Karlsruhe Ravensburg Offenbach Memmingen Dordrecht Hanau am Main Biberach an der Riß Singen Bielefeld Haga Einbeck Landshut Detmold Hengelo Koblenz Almere-Haven Aachen Viena Monchengladbach Saarbrucken Erfurt Rosenheim Siegen Wuppertal Emmen Ludwigsburg Munster Hamm Fulda Bayreuth Paderborn Kempten Balingen Offenburg Dusseldorf Kulmbach Deventer Albstadt Groningen Nijmegen Bad Hersfeld Reutlingen Koln Papenburg Eindhoven Gottingen Essen Arnhem Wiesbaden Drachten Tilburg Wertheim Zwolle Ulm Melk Assen Nurnberg Duren Wurzburg Neuwied Erlangen Wetzlar Coburg Dachau Venlo Rotterdam Pforzheim Bonn Trier Frankfurt Limburg an der Lahn Goslar Kassel Baden-Baden Roermond Freising Lippstadt Tubingen Enschede Marburg an der Lahn Zwickau Jena Duisburg Bamberg Darmstadt Starnberg Minden Luxembourg Leiden Osnabruck Munchen Utrecht Hof Leeuwarden Breda Almelo Ingolstadt Aalen
Freiburg Starnberg Stuttgart Waidhofen an der Thaya Hannover Gmunden Neustadt Amstetten Weitra Lucerne Wolfsberg Luxembourg Innsbruck Bad Reichenhall Bremen Stockerau Kiel Freilassing Lubeck Murnau am Staffelsee Gyor Basel Singen Linz Viena Berna Saarbrucken Winterthur Rosenheim Bregenz Zug Graz Wels Munster Langau Sankt Gallen Hamburg Offenburg Dusseldorf Garmisch-Partenkirchen Tatabanya Ruhpolding Zwettl Stadt Koln Essen Melk Dortmund Laufen Hegyeshalom Trier Zurich Braunau am Inn Bonn Krems an der Donau Sankt Polten Salzburg
Luxembourg Leiden Osnabruck Munchen Utrecht Hof Leeuwarden Breda Almelo Ingolstadt Aalen Gera Mainz Northeim Hoorn Eisenach Amstetten Villingen-Schwenningen Apeldoorn Karlsruhe Ravensburg Offenbach Memmingen Dordrecht Hanau am Main Biberach an der Riß Singen Bielefeld Haga Einbeck Landshut Detmold Hengelo Koblenz Almere-Haven Aachen Singen Viena Monchengladbach Saarbrucken Erfurt Rosenheim Siegen Wuppertal Emmen Ludwigsburg Munster Hamm Fulda Bayreuth Paderborn Kempten Balingen Offenburg Dusseldorf Kulmbach Deventer Albstadt Groningen Nijmegen Bad Hersfeld Reutlingen Koln Papenburg Eindhoven Gottingen Essen Arnhem Wiesbaden Drachten Tilburg Wertheim Zwolle Ulm Melk Assen Nurnberg Duren Wurzburg Coburg Neuwied Erlangen Wetzlar Dachau Venlo Rotterdam Pforzheim Trier Frankfurt Limburg an der Lahn Bonn Goslar Kassel Baden-Baden Roermond Freising Lippstadt Tubingen Enschede Marburg an der Lahn Zwickau Jena Duisburg Bamberg Darmstadt Starnberg Minden 11:40
Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 11:48
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara 11:50
JAN Gherla
Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Chendremal Zalau Poarta Salajului Sincraiu Almasului Topa Mica Nadasel Zimbor 12:00
Aiud Sebes Sibiu Alba Iulia Turda
Gherla Ileanda Dej Somcuta Mare Gilgau Baia Mare
MV Trans 2007 Campia Turzii
Arad
Manchester Faversham Viena Londra Preston Worcester Charleroi Birmingham Oxford Rochester Halifax Bolton Maidstone Warwick Scunthorpe Stratford-upon-Avon Chester Munchen Warrington Calais York Heidelberg Sheffield Gent Bicester Leeds Stoke on Trent Canterbury Liverpool Wolverhampton Doncaster Saarbrucken Dover Manheim Kingston upon Hull Bruxelles Bradford Coventry Passau Brugge Nurnberg Kaiserslautern Londra Luxembourg
Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda
Motru Alexandria Aiud Turnu Magurele Sebes Slatina (Olt) Isalnita Giurgiu Corabia Calan Alba Iulia Craiova Lancram Timisoara Simeria Filiasi Arad Rovinari Teius Hunedoara Lugoj Petrosani Turda Targu Carbunesti Unirea Orastie Targu Jiu Hateg Resita Deva Caransebes
Moinesti Medgidia Onesti Covasna Fagaras Sibiu Sinaia Ploiesti Vestem Brasov Predeal Pitesti Slobozia Comanesti Ramnicu Valcea Ramnicu Sarat Constanta Targu Ocna Medias Miercurea Sibiului Bucuresti Tandarei Hirsova Campina Mangalia Targu Secuiesc Sighisoara Sfantu Gheorghe
Bergamo Civitanova Marche Pescara Brescia Celano Verona Torino Bologna Avezzano Roma Padova Rimini Ancona Alessandria Casale Monferrato Sulmona San Benedetto del Tronto Forli Klagenfurt Venetia Novara Villach Udine Asti
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Deva Turda 12:05
Jucu Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 12:08
Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita 12:10
JAN Gherla
Asti Bergamo Civitanova Marche Pescara Brescia Celano Verona Torino Bologna Avezzano Roma Padova Rimini Ancona Alessandria Casale Monferrato Sulmona San Benedetto del Tronto Forli Klagenfurt Venetia Novara Villach Udine
Bontida Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 12:18
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 12:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Sannicoara Rascruci Apahida Baita Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 12:28
Prundu Bargaului Beclean Dej Bistrita Gherla 12:30
Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Fossano Udine Mestre Vicenza Savona Bergamo Brescia Santhia Verona Torino Desenzano Padova Mondovi Genova Milano Ceva Novara Graz Venetia Viena
Zalau Satu Mare 12:35
Gherla Somcuta Mare Gilgau Baia Mare Ileanda Dej
Heilbronn Kaiserslautern Sheffield Colchester Nurnberg Kingston upon Hull Bournemouth Evesham Birmingham Aylesbury Harlow Fakenham Stoke on Trent Grantham Brighton Wolverhampton Taunton Northampton Trier Market Harborough Hereford Burton upon Trent Yeovil Andover Rugby Doncaster Mannheim Bedford Kettering Lincoln Portsmouth Leicester Chelmsford Reading Cheltenham Leeds Norwich Cardiff Weymouth Folkestone Calais Regensburg Wellington Canterbury Basildon Liverpool Nickelsdorf Derby Warwick Chichester Banbury Ashford Fareham Luton Spalding Stratford-upon-Avon Lille Ipswich Nottingham Dorchester Worcester Bruxelles Cambridge Luxembourg Monmouth Gloucester Horsham Peterborough Coventry Milton Keynes Crawley Ross on Wye Bracknell Winchester Oxford Telford Boston Thetford Nuneaton Dover Mouscron Manchester Wellingborough Bicester Farnborough King's Lynn Bath Passau Londra Tourcoing Basingstoke Rothwell Newport Maidstone Bristol Weston-super-Mare Southampton Liege Chesterfield Viena Newbury Corby Wisbech 12:40
Arad 12:45
Apahida Rascruci Baita Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara 12:48
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 12:50
JAN Gherla
Judetean Valcele 12:55
DACOS Ramnicu Valcea Aiud Talmaciu Calimanesti Sebes Turda Sibiu Alba Iulia 12:58
Gilau Floresti 13:00
Satu Mare Zalau
Dany Trans Sarmas Lunca Bradului Toplita Silivasu De Campie Craiesti Morareni Lazarea Valenii de Mures Sarmasel Gara Ditrau Deda Gheorgheni Reghin Joseni Rastolita Mociu
Gherla Ileanda Dej Somcuta Mare Gilgau Baia Mare
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea
Almar Trans SRL Mihaesti
Turda Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita 13:08
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 13:10
JAN Gherla
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita 13:18
Huedin Alesd Oradea 13:20
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Iara
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Calimanesti Turda Ramnicu Valcea Aiud Sibiu Horezu Unirea Alba Iulia 13:27
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita 13:28
Cojocna 13:30
Deva Turda Timisoara Alba Iulia Lugoj Orastie
Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla
JAN Gherla
Brighton Wolverhampton Southport Taunton Northampton Blackpool Market Harborough Llanelli Worthing Hereford Burton upon Trent Yeovil Darlington Andover Rugby Doncaster Bedford Kettering Lincoln Mons Portsmouth Leicester Bradford Chelmsford Reading Cheltenham Leeds Norwich Harrogate Cardiff Weymouth Plymouth Folkestone Calais Wellington Canterbury Basildon Liverpool Exmouth Swansea Bolton Derby Preston Warwick Newcastle upon Tyne Chichester Banbury Saint Austell Milford Haven Ashford Fareham Luton Spalding Stratford-upon-Avon Bridgwater Durham Lille Ipswich Nottingham Dorchester Newquay Worcester Cambridge Luxembourg Monmouth Gloucester Horsham Peterborough Coventry Penrith Truro Lancaster Milton Keynes Exeter Crawley Corby Ross on Wye Charleroi Bridport Sutton on Hull Bracknell Winchester Oxford Telford Chester Middlesbrough Boston Sunderland Saarlouis Thetford Nuneaton Dover Helston Manchester Bicester York Farnborough King's Lynn Blackburn Wellingborough Bath Newport Londra Basingstoke Rothwell Maidstone Scarborough Grimsby Bristol Weston-super-Mare Southampton Warrington Namur Chesterfield Kendal Newbury Wisbech Torquay Carlisle Sheffield Colchester Bournemouth Barrow in Furness Dunkerque Carmarthen Saarbrucken Evesham Birmingham Aylesbury Harlow Fakenham Stoke on Trent Grantham
Emmen Helmond Gent Amersfoort Oss Geel Groningen Nijmegen Kampen Eindhoven Arnhem Haarlem Drachten Roosendaal Zwolle Tilburg Almere-Buiten Venlo Rotterdam Waalwijk Meppel Lierre Vlissingen Heerenveen Roermond Bruxelles Stadskanaal Middelburg Leiden Veendam Utrecht Alkmaar Ede Leeuwarden Haren Antwerp Breda Almelo Amsterdam Hoorn Apeldoorn Leek Dordrecht Hasselt Maastricht Haga Liege Dokkum Weert Genk
Konstanz Koln Lindau Dusseldorf Ludwigsburg Munster Hamm Fulda Vechta Lubeck Hildesheim Paderborn Kempten Essen Bremen Luneburg Wolfsburg Offenburg Reutlingen Braunschweig Cloppenburg Nurnberg Wurzburg Papenburg Dresda Kiel Ulm Bonn Duren Trier Magdeburg Hamburg Albstadt Frankfurt Flensburg Neumunster Mannheim Bocholt Freiburg im Breisgau Cottbus Hof Leipzig Schweinfurt Goslar Kassel Bern Tubingen Duisburg Bamberg Marburg an der Lahn Zwickau Ansbach Jena Busum Dortmund Berlin Bremerhaven Celle Minden Bad Mergentheim Mainz Osnabruck Heide Munchen Oldenburg Stuttgart Heilbronn Ingolstadt Potsdam Halle Heidelberg Gera Husum Singen Villingen-Schwenningen Ravensburg Bayreuth Chemnitz Sankt Peter-Ording Memmingen Koblenz Soltau Hannover Gottingen Aachen Kappeln Bielefeld Karlsruhe Landshut Schleswig Furth Friedrichshafen Schwerin Strasbourg Augsburg Erfurt Wuppertal Erlangen
Calenzano Altamura Botricello Vasto Bologna Moncalieri Frosinone Padova Reggio nell'Emilia Andria Roma Foggia Polla Faenza Castrovillari Caserta Gioia Tauro San Severo Latisana Corigliano Calabro Scalea Policoro Rimini Cuneo Potenza Trieste Ferrara Cutro Ancona Napoli Imola Terni Alessandria Paola San Giovanni in Fiore Matera San Bonifacio Salerno Rossano Bari Tortona Cesena Orvieto Palmi Pavia Taurianova Rovigo Monfalcone Termoli Cariati Rosarno Lecce Ginosa San Benedetto del Tronto Teramo Forli Ciro Marina Cassino Siderno Marina Gioia del Colle Catanzaro Isola di Capo Rizzuto Novara Ravenna Modena Ostuni Monasterace Cremona Monza Soverato Marina Mantova Milano Lamezia Terme Bernalda Piacenza Rivoli Cosenza Petilia Policastro Ascoli Piceno Prato Portogruaro Polistena Brancaleone Marina Brindisi Pinerolo Villa San Giovanni Bianco Sala Consilina Manduria Barletta Locri Bergamo Avellino Senegalia Bra Pesaro Martina Franca Brescia Bovalino Marina Rende Asti Mestre Parma Vicenza Verona Melito di Porto Salvo Torino Lugo Civitanova Marche San Dona di Piave Pescara San Giorgio di Nogaro Bova Marina Crotone Tropea Taranto Arezzo Reggio di Calabria
Galati
Gilau Floresti 13:45
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita Iclod 13:48
Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla 13:50
JAN Gherla
Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda
Campia Turzii Targu Mures Piatra Neamt Turda Iernut Deda Reghin Gheorgheni Bicaz Chei Sarmas Bicaz Toplita Ludus Lunca Bradului Lacu Rosu 14:00
Huedin
Omnitrans Stei 14:01
Omnitrans Stei
Livada Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita Iclod Gherla 14:08
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara 14:10
JAN Gherla
Rodara Tour SRL Garbau 14:15
Fundatura Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita Iclod Gherla Livada 14:18
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara 14:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 14:28
DACOS Sibiu Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Talmaciu Calimanesti Sebes Turda
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara 14:30
JAN Gherla
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
Brasov Turda Targu Mures Sighisoara
Alba Iulia Simeria Hunedoara Orastie Sebes Alba Deva
Trans Tour Bejan Bacau Piatra Neamt Bicaz
Turda Calimanesti Sebes Slatina (Olt) Sibiu Dragasani Ramnicu Valcea Aiud Alba Iulia 14:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Chinteni Fodora Faureni Aschileu M Cristorel Aschileu M Vultureni Deus 14:45
Judetean Vale
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Jucu Bontida Sannicoara Apahida Rascruci Baita Iclod Gherla Livada Fundatura 14:48
Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 14:50
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 14:55
Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Chendremal Zalau Poarta Salajului Sincraiu Almasului Topa Mica Nadasel Zimbor 15:00
Floresti Gilau
Satu Mare Zalau
Targu Secuiesc Adjud Tecuci Onesti Brasov Targu Mures Focsani
Focsani Targu Secuiesc Aiud Turda Adjud Sibiu Marasesti Fagaras Onesti Alba Iulia Tisita Galati Sebes Brasov Braila
Braila Sighisoara Mizil Ianca Buzau Busteni Sinaia Ploiesti Galati Predeal Ramnicu Sarat Comarnic Albesti Paleologu Balauseri Campina Brasov
Irina Trans Targu Mures Gheorgheni Praid Roman Bicaz Ludus Lacu Rosu Sovata Iasi Piatra Neamt Turda 15:03
Voion Trans SRL Targu Mures Gheorgheni Bicaz Sangeorgiu de Padure Tasca Horia Lacu Rosu Iasi Turturesti
Ami Turing Iasi Praid Gheorgheni Roman Turda Targu Mures Ludus Bicaz Sovata Lacu Rosu Piatra Neamt
Galati
Chinteni Aschileu M 15:05
Simdoria Trans Bontida
Sannicoara Apahida Rascruci Baita Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 15:08
Vatra Dornei Bistrita Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport Gura Humorului Radauti Piatra Fantanele Suceava 15:10
Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 15:18
Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 15:20
JAN Gherla
Satulung Gherla Ileanda Somcuta Mare Iclod Dej Recea Finteusu Mare Mesteacan Hideaga Baia Mare Caseiu Jucu Capalna Catcau Valea Chioarului Bizusa Bai Rastoci Lapusel Apahida Cluj Napoca Aeroport 15:21
Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda Ludus 15:23
Bicaz Turda Lacu Rosu Lunca Bradului Piatra Neamt Toplita Deda Sarmas Bicazu Ardelean Reghin Targu Mures Bicaz Chei Iernut 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Baita Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Rascruci 15:28
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 15:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
JAN Gherla
Venetia Prato Firenze Padova Bologna Mirano Roma Trieste Napoli Salerno 15:40
Cojocna 15:45
Almar Trans SRL Topa Mica
Activ Trans Jibou Hida
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara 15:48
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 15:50
JAN Gherla
Budapesta Budapesta 15:55
Floresti Gilau 16:00
Judetean Gheorgheni
Arhus Praga Flensburg Padborg Vejle Randers Aalborg Kolding Horsens Abenra Hamburg
Nykoping Dresda Praga Landskrona Helsingborg Berlin Sodertalje Copenhagen Malmo Halmstad Tapernoje Stockholm Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping
Viena Mannheim Ulm Deggendorf Dortmund Sankt Polten Koln Stuttgart Duisburg Passau Linz Munchen Heidelberg Frankfurt Dusseldorf Karlsruhe Landshut Essen Augsburg
Almar Trans SRL Mihaesti 16:05
Budapesta Budapesta
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara 16:08
Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada 16:10
JAN Gherla
Iasi Bistrita Pascani Targu Frumos Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Dej Falticeni Beclean Gura Humorului 16:15
MV Trans 2007 Campia Turzii
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod 16:18
Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla 16:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Livada Fundatura Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod Gherla 16:28
Dartford Londra Dover Brugge Gent Calais Londra 16:30
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod
JAN Gherla
MILUȚU BUS Uriu Tarlisua Caianu Mic Gherla Dej Agries
Talmaciu Calimanesti Turda Sebes Aiud Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea Alba Iulia Teius Unirea Bucuresti
GVP Iara 16:40
Fundatura Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod Gherla Livada 16:48
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara 16:50
JAN Gherla
Baciu Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Chendremal Zalau Poarta Salajului Sincraiu Almasului Topa Mica Nadasel Zimbor 17:00
Alesd Oradea Huedin
Deva Aiud Timisoara Alba Iulia Teius Lugoj Faget Turda Orastie
Floresti Gilau
Zalau Satu Mare
Transport Calatori SA Botosani Vatra Dornei Dej Bistrita Prundu Bargaului Campulung Moldovenesc Beclean Gherla Gura Humorului Suceava Botosani
Bonn Regensburg Suben Melk Bruxelles Viena Aachen Liege Haag Passau Nurnberg Sankt Polten Koln Degendorf Linz Wurzburg Frankfurt
Bucuresti Aiud Turda Teius Talmaciu Sibiu Alba Iulia Calimanesti Sebes Pitesti Ramnicu Valcea
Turda Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut
Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 17:08
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara 17:10
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Alba Iulia Sebes Turda Apoldu de Sus Aiud Teius Sibiu 17:15
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Negresti Oas
Aiud Calan Alba Iulia Simeria Turda Bumbesti Jiu Petrosani Lainici Orastie Targu Jiu Hateg 17:16
Jucu Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 17:18
Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida 17:20
GVP Sarata
JAN Gherla
Hideaga Baia Mare Caseiu Jucu Capalna Catcau Valea Chioarului Bizusa Bai Rastoci Lapusel Cluj Napoca Aeroport Apahida Satulung Gherla Ileanda Somcuta Mare Iclod Dej Recea Finteusu Mare Mesteacan 17:21
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Jan Trans SRL Boju
Judetean Valcele
Zalau Zimbor 17:27
Bontida Apahida Rascruci Baita Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 17:28
Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Zalau Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Topa Mica Nadasel Zimbor Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Baciu Mihaesti Radaia 17:30
Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida
Judetean Gheorgheni
Almar Trans SRL Topa Mica
JAN Gherla
Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda
Targu Mures
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Rodara Tour SRL Garbau 17:45
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 17:48
Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 17:50
JAN Gherla
Cojocna 18:00
Floresti Gilau
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
DACOS Pitesti Calimanesti Talmaciu Sebes Bucuresti Turda Sibiu Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud 18:03
Almar Trans SRL Mihaesti 18:05
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 18:08
Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 18:10
JAN Gherla
GVP Iara 18:15
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara 18:18
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 18:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Judetean Valcele
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara 18:28
Bistra Muncel Abrud Lunca Ariesului Gura Rosiei Ocolis Musca Baia De Aries Posaga de Jos Salciua de Jos Turda Lupsa Campeni Mihai Viteazu Salciua de Sus Sartas Ocolisel Vidolm Buru Brazesti Valea Lupsei Cornesti
Reghin 18:30
Latisana Rimini Monfalcone Cervia Ravenna Bellaria Mestre Chioggia Pesaro Sevegliano Comacchio Cattolica
Gherla Ileanda Dej Somcuta Mare Gilgau Baia Mare
Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura
Simdoria Trans Bontida
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Bucea Valea Draganului Capusu Mare Izvoru Crisului Huedin Borod Ciucea Dumbrava Alesd Oradea
Huedin
Oradea
Misi 99 Exim Coasta Apahida Sic 18:35
Cornul Prest Deva Hunedoara Turda Alba Iulia Aiud Orastie
Prodan Tour Jucu De Sus
Mihaesti Radaia Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Zalau Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Topa Mica Nadasel Zimbor Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Baciu 18:45
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Deva Turda
Judetean Vale
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara 18:48
Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod Gherla Livada 18:50
Judetean Prunis
JAN Gherla
Budapesta Budapesta 18:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Cojocna 19:00
Satu Mare Zalau
Daiona Trans Service Telciu Baia Borsa Sacel Moisei Borsa Salva Izvoru Dragos
Budapesta Budapesta
Dover Brugge Gent Calais Londra Dartford Londra
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
MV Trans 2007 Campia Turzii 19:15
Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda 19:16
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod 19:18
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod 19:20
Judetean Padureni
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Judetean Valcele
Suben Melk Bruxelles Viena Aachen Liege Haag Passau Nurnberg Sankt Polten Koln Degendorf Linz Wurzburg Frankfurt Bonn Regensburg 19:30
MV Trans 2007 Campia Turzii
Prodan Tour Jucu De Sus 19:40
Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla 19:48
Turda Aiud Sibiu Sebes Alba Alba Iulia 19:49
AXI TOURS Turda Tarnaveni Brasov Medias 19:50
Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara Iclod
JAN Gherla
Apahida Cluj Napoca Aeroport Satulung Gherla Ileanda Somcuta Mare Iclod Dej Recea Finteusu Mare Mesteacan Hideaga Baia Mare Caseiu Jucu Capalna Catcau Valea Chioarului Bizusa Bai Rastoci Lapusel 19:51
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
Budapesta Budapesta 20:00
MV Trans 2007 Campia Turzii
Alba Iulia Calan Simeria Turda Bumbesti Jiu Petrosani Orastie Lainici Targu Jiu Hateg Horezu Aiud 20:06
Ineu Siria Pancota Tinca Huedin Arad Ineu Oradea Beliu Craiva Alesd 20:10
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 20:15
Filadelfia Charter Grecia Kinira Skala Rachioni Limenaria Pefkari Potos Skala Prinos Skala Potamias Kresna Makryammos Sofia Keramoti Thassos
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 20:18
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara 20:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
GVP Sarata
Judetean Valcele
Cojocna 20:30
Aiud Teius Talmaciu Sibiu Alba Iulia Calimanesti Sebes Pitesti Ramnicu Valcea Turda Bucuresti
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Turda Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut
Floresti Gilau 20:45
Gherla Ileanda Dej Somcuta Mare Gilgau Baia Mare
Aiud Sibiu Alba Iulia Brasov
Turda Medias Targu Mures
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 20:48
Sibiu Alba Iulia Sebes Turda Apoldu de Sus Aiud Teius 20:50
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita Rascruci Apahida Sannicoara
JAN Gherla
Arad
Satu Mare Zalau 21:00
Seini Cicirlau Apa Gherla Ileanda Tautii Magheraus Satu Mare Somcuta Mare Livada Dej Gilgau Baia Mare
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Passau Manchester Koln Oxford Aachen Nurnberg Bruxelles Birmingham Londra Viena Londra Wurzburg Frankfurt Londra Regensburg Northampton Liverpool Luton Liege Deggendorf Coventry
DACOS Aiud Pitesti Calimanesti Talmaciu Sebes Bucuresti Turda Sibiu Alba Iulia Ramnicu Valcea 21:03
Jan Trans SRL Osoi 21:05
Negresti Oas 21:15
Jucu Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura 21:18
Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida Baita 21:20
JAN Gherla
Tinuta Cuzdrioara Rozavlea Oncesti Bogdan Voda Slatioara Ieud Nanesti Sieu Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Barsana Sesu Manastirei Sighetu Marmatiei Dragomiresti Stramtura 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Ramnicu Valcea Bucuresti Sibiu Calimanesti Alba Iulia Pitesti Sebes 21:30
Hajduszoboszlo Debrecen Debrecen
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Arad
Somcuta Mare Iclod Dej Recea Finteusu Mare Mesteacan Hideaga Baia Mare Caseiu Jucu Capalna Catcau Valea Chioarului Bizusa Bai Rastoci Lapusel Apahida Cluj Napoca Aeroport Satulung Gherla Ileanda 21:36
Tinuta Ruscova Bocicoiel Viseu De Sus Leordina Craciunesti Petrova Costiui Sacel Moisei Viseu De Mijloc Viseu De Jos Rona de Sus Rona De Jos Bistra Sighetu Marmatiei 21:37
Hajduszoboszlo Debrecen Debrecen 21:45
Bontida Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu 21:48
Baita Apahida Rascruci Sannicoara Iclod Gherla Livada Fundatura Jucu Bontida 21:50
JAN Gherla
Arad
Ludus Campia Turzii Targu Mures Iernut Turda
Simleu Silvaniei Baciu Suceag Mihaesti Radaia Mera Sanpaul Romanasi Sanmihaiu Almasului Zalau Chendremal Poarta Salajului Sincraiu Almasului Hereclean Berindu Topa Mica Nadasel Sardu Zimbor Sutoru Ciumarna Varsolt Pericei 22:00
Prodan Tour Visea
Alesd Ciucea Huedin Oradea
Bruxelles Kent Ostende Koln Bad Honnef am Rhein Siegburg Amstetten Linz Nurnberg Bruxelles Sankt Polten Aachen Nurnberg Bruxelles Limburg an der Lahn Frechen Londra Wurzburg Haag Maidstone Viena Wurzburg Loosdorf Brugge Frankfurt Aalst Regensburg Calais Wels Sankt Valentin Drongen Liege Melk Spessart Luton Oed Canterbury Liege Wertheim Dover Dartford Bad Camberg Jabbeke Budapesta Suben Weiskirchen Kemmelbach Passau
DACOS Ramnicu Valcea Aiud Talmaciu Calimanesti Sebes Turda Sibiu Alba Iulia 22:12
Baile 1 Mai Baile Felix Oradea 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Nottingham Manchester Birmingham Warrington Sheffield Doncaster Northampton Leeds Liverpool Luton Derby 22:30
Iuga Class Lux Swindon Maidstone Bristol Dagenham Barking Londra Reading Newport Cardiff Dover
Floresti Gilau 22:45
Szolnok Budapesta Budapesta Puspokladany 22:50
Szolnok Budapesta Budapesta Puspokladany 23:00
Arad
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Sebes Unirea Turda Ramnicu Valcea Teius Saliste Bucuresti Aiud Bucuresti Sibiu Calimanesti Alba Iulia Miercurea Sibiului Pitesti 23:30
Prodan Tour Jucu De Sus 23:35
Mai multe despre Cluj Napoca
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Cluj