Română

Autocare Verona Italia ➞ Cluj Napoca Romania

De la Verona la Cluj Napoca circulă 21 autobuze cu plecare din stațiile Verona - Autogara Porte Nuova (in fata garii), Verona - Via Basso Acquar nr.45, Peco SHELL, Verona - Stazzione FS "Porte Nuova", Verona - Via Girolamo Cardinale (Gara-Sita), Verona - Peco - Area de Servicio Scaligera A4, Verona - Statii: Gara / Suave / Autogril San Bonifacio, Verona - STAZIONE FS și sosire în stațiile Cluj Napoca - Statie Cluj Napoca, Cluj Napoca - Benzinaria OMV, Calea Turzii, Cluj Napoca - Parcare POLUS CENTER, Cluj Napoca - Parcare Billa Manastur, Cluj Napoca - Gara CFR Cluj Napoca, Cluj Napoca - Autogara SENS VEST (caii ferate), Cluj Napoca - Parcare BILLA, Cluj Napoca - Benzinaria OMV Calea Floresti, Cluj Napoca - Autogara BETA CLUJ.
Primul autobuz pleacă la 07:35. Ultimul este la 21:20. Călătoria durează peste 15h40'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:30
23:400
LMMJVSD
19h30'
16:00
05:00
a doua zi
Alverstur
LMMJVSD
80
Cumpără bilet
Informații
14:30
22:200
LMMJVSD
19h30'
22:40
10:00
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
80
Circulă doar duminică
Informații
14:30
05:400
LMMJVSD
22h
19:40
12:30
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
80
Circulă doar joi
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
10:30
10:00
LMMJVSD
17h30'
15:40
04:00
a doua zi
Sempre Dritto Tour
LMMJVSD
75
Circulă doar luni
Informații
10:30
09:00
LMMJVSD
17h30'
23:30
04:00
a doua zi
Sempre Dritto Tour
LMMJVSD
75
Circulă doar luni
Informații
10:40
15:300
LMMJVSD
1zi20'
17:00
11:00
a doua zi
Matei Unitrans
LMMJVSD
75
Rezervă acum
Informații
11:40
05:00
LMMJVSD
1zi18'
09:30
11:58
a doua zi
Romfour Romania
LMMJVSD
Circulă doar joi și duminică
Informații
12:30
22:400
LMMJVSD
19h28'
19:50
07:58
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
15:30
16:400
LMMJVSD
18h
17:20
09:30
a doua zi
TRANS DOR
LMMJVSD
100
Circulă doar duminică
Informații
19:00
10:300
LMMJVSD
20h40'
15:50
15:40
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
80
Circulă doar duminică
Informații
20:10
08:200
LMMJVSD
17h15'
09:30
13:25
a doua zi
Giltrans
LMMJVSD
Circulă doar joi și duminică
Informații
21:20
06:100
LMMJVSD
21h10'
17:00
18:30
a doua zi
Teo Trans
LMMJVSD
60
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru