Română

Autobuze Cluj Napoca → Râmnicu Vâlcea

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
20:50
19:30
LMMJVSD
5h55'
20:20
01:25
a doua zi
Alis Grup
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
14:30
07:00
LMMJVSD
5h49'
18:30
12:49
Romtimex SRL
LMMJVSD
55lei
Informații
09:10
07:45
LMMJVSD
5h15'
17:40
13:00
DACOS
LMMJVSD
57lei
Informații
16:30
10:00
LMMJVSD
6h
05:20
16:00
DACOS
LMMJVSD
57lei
Informații
06:30
12:35
LMMJVSD
5h40'
15:40
18:15
Fany
LMMJVSD
Informații
18:40
12:35
LMMJVSD
5h40'
06:50
18:15
Fany
LMMJVSD
Informații
19:30
13:00
LMMJVSD
6h
09:40
19:00
DACOS
LMMJVSD
57lei
Informații
14:10
13:20
LMMJVSD
5h58'
20:00
19:18
Coțofană
LMMJVSD
56lei
Rezervă acum
Informații
22:20
14:00
LMMJVSD
6h
12:20
20:00
DACOS
LMMJVSD
57lei
Informații
19:30
16:00
LMMJVSD
6h
20:40
22:00
DACOS
LMMJVSD
57lei
Informații
08:50
17:30
LMMJVSD
6h
18:10
23:30
DACOS
LMMJVSD
57lei
Informații
07:50
21:00
LMMJVSD
5h09'
21:20
02:09
a doua zi
Fany
LMMJVSD
Informații
22:30
22:00
LMMJVSD
5h30'
18:10
03:30
a doua zi
Cento Trans
LMMJVSD
64lei
Rezervă acum
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Cluj Napoca - Râmnicu Vâlcea

Despre Cluj Napoca - Râmnicu Vâlcea

Cât costă o călătorie cu autocarul Cluj Napoca - Râmnicu Vâlcea?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Râmnicu Vâlcea este cuprins între 45 și 96 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Râmnicu Vâlcea?

De la Cluj Napoca la Râmnicu Vâlcea circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BETA CLUJ, Parcare Billa Manastur, Benzinaria OMV Calea Floresti, Autogara Fany.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Râmnicu Vâlcea?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la 07:00, iar ultimul este la 22:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Râmnicu Vâlcea?

Călătoria Cluj Napoca-Râmnicu Vâlcea cu autocarul, durează între 1h28' și 7h15'.

Filtru